صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
صندوق بین المللی پول گزارش داد

صعودی شدن نرخ بیکاری در ایران و عبور از مرز ۱۲ درصد طی امسال !!!

صندوق بین المللی پول با اشاره به صعودی شدن نرخ بیکاری در ایران طی سال گذشته پیش بینی کرد در سال جاری و برای دومین سال متوالی نرخ بیکاری در ایران افزایش یابد و به ۱۲.۲۷ درصد برسد.

کد خبر : 26668

تاریخ انتشار : 13/04/1394 - 11:39


صعودی شدن نرخ بیکاری در ایران و عبور از مرز ۱۲ درصد طی امسال !!!

به گزارش خط امید بهشهر، آمارهای منتشر شده از سوی صندوق بین المللی پول نشان می دهد بیکاری در ایران روندی صعودی دارد و انتظار می رود در سال جاری به بیش از 12 درصد برسد.
نرخ بیکاری در ایران پس از رسیدن به رقم قابل توجه 13.47 درصدی در سال 2010 روندی نزولی را طی کرد و در سال های 2011 و 2012 به ترتیب به 12.3 درصد و 12.2 درصد کاهش پیدا کرد.
روند نزولی نرخ بیکاری ایران که در سال های پایانی فعالیت دولت قبل شروع شده بود در سال 2013 نیز ادامه پیدا کرد. در این سال نرخ بیکاری در ایران به 10.4 درصد کاهش یافت.
اما بر اساس برآوردهای این نهاد بین المللی روند نزولی نرخ بیکاری در ایران ادامه پیدا نکرد و در سال 2014 که نخستین سال کامل کاری برای دولت یازدهم بود مجددا نرخ بیکاری در ایران صعودی شد و به 11.2 درصد رسید.
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است نرخ بیکاری ایران در سال جاری و در دومین سال متوالی به روند صعودی خود ادامه دهد و به 12.27 درصد برسد که بیشتر از سال پایانی فعالیت دولت قبل خواهد بود.


منبع : تسنیم

 

  

مطالب مرتبط با : صعودی شدن نرخ بیکاری در ایران و عبور از مرز ۱۲ درصد طی امسال !!!
دیدگاه شما در مورد : صعودی شدن نرخ بیکاری در ایران و عبور از مرز ۱۲ درصد طی امسال !!!

صعودی شدن نرخ بیکاری در ایران و عبور از مرز ۱۲ درصد طی امسال !!!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر