صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آلبوم موسیقی نام تو اثر هنرمند جوان بهشهری رونمایی شد

آلبوم موسیقی نام تو اثر هنرمند جوان بهشهری با حضور موسیقی و عوامل تولید این اثر فاخر هنری در بهشهر رونمایی شد.

کد خبر : 26618

تاریخ انتشار : 13/04/1394 - 10:06


آلبوم موسیقی نام تو اثر هنرمند جوان بهشهری رونمایی شد

به گزارش خط امید بهشهر، در این مراسم که عصر روز جمعه در آموزشگاه موسیقی پویندگان هنر بهشهر برگزار شد ، رونمایی از نخستین اثر مشترک کوروش شاهانی، بهزاد عبدی و حسین علیشاپور با حضور هنرمندان موسیقی و دوستداران این هنر برگزار شد.

آهنگ ساز اثر در این مراسم گفت: جنس ساخت این اثر بر مبنای آثار تولید شده در دهه آخر برنامه رادیویی گل های تازه است و آنچه در این آثار اهمیت داشت ،محور بودن ساز و آواز بود .

کوروش شاهانی بیان کرد : ترانه و تصنیف های به کار رفته در این اثر به منظور افزایش جذابیت برای مخاطب قرار گرفت. 

وی با اشاره به تغییر در سبک آهنگ سازی و سلیقه عمومی موسیقی در حوزه موسیقی سنتی و ایرانی اظهار کرد: بخش ارکسترال این اثر در کشور اوکراین به طور کامل ضبط شد و بعد از آن بخش سازهای ایرانی و آواز به آن اضافه شد. 

این هنرمند رشته موسیقی بهشهر افزود : فضای حسی قابل قبول این اثر به دلیل ضبط صدای خواننده و نوازندگان هم در کنار است که تداعی کننده حضور شنونده این اثر در اجرای زنده کنسرت موسیقی است . 

آلبوم نام تو به رهبری ارکستر ولادیمیر سیرنکو بعد از انتشار ، برای معرفی به مخاطبان و علاقمندان و همچنین منتقدان در حضور هنرمندانی از جمله، صدیق تعریف و هنگامه اخوان در شهر کتاب مرکزی تهران رونمایی و مورد بررسی قرار گرفته بود. منتقدان حاضر در آن نشست تجربه این آهنگساز جوان را در خور توجه ارزیابی کرده بودند.


منبع : ایرنا

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : آلبوم موسیقی نام تو اثر هنرمند جوان بهشهری رونمایی شد

آلبوم موسیقی نام تو اثر هنرمند جوان بهشهری رونمایی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر