صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اولین اظهارات رئیس جدید هیأت امنا درباره دانشگاه امام صادق(ع)

آیت‌الله آملی لاریجانی: دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند قطب علوم انسانی کشور شود

رئیس هیئت امنای جدید دانشگاه امام صادق(ع) با تاکید بر شناخت نقاط قوت و ضعف موجود و تقویت بیشتر جایگاه این دانشگاه گفت: دانشگاه امام صادق(ع) می تواند قطب علوم انسانی اسلامی کشور شود.

کد خبر : 26549

تاریخ انتشار : 11/04/1394 - 10:44


آیت‌الله آملی لاریجانی: دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند قطب علوم انسانی کشور شود

به گزارش خط امید بهشهر، نخستین جلسه هیات امنای دانشگاه امام صادق( ع) صبح روز چهارشنبه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی در محل این دانشگاه برگزار شد.

دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند قطب علوم انسانی کشور شودبه گزارش گروه حقوقی قضایی میزان، نخستین جلسه هیات امنای دانشگاه امام صادق( ع) صبح روز چهارشنبه به ریاست آیت الله آملی لاریجانی در محل این دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه آیت الله آملی لاریجانی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله مهدوی کنی و با تشکر از مقام معظم رهبری در اعتماد به اعضای جدید هیات امنای جامعه الامام الصادق(ع) بر لزوم توجه به چشم انداز آینده این دانشگاه با نگاه به مسیر حرکتی آیت الله مهدوی کنی تاکید کرد.

رئیس هیات امنای جدید دانشگاه امام صادق(ع) با تاکید بر شناخت نقاط قوت و ضعف موجود و تقویت بیشتر جایگاه این دانشگاه گفت: دانشگاه امام صادق(ع) می تواند قطب علوم انسانی اسلامی کشور شود.

آیت الله آملی لاریجانی تکیه بر نیروی انسانی توانمند و با استعداد را از شرایط مهم برای پیشرفت بیشتر هر کاری دانست و افزود: استفاده از طلبه های خوش استعداد و نیروهای توانمند می تواند چشم انداز روشنی را که مد نظر مرحوم آیت الله مهدوی کنی بود بهتر محقق کند.

در ادامه این جلسه اعضای جدید هیات امنای دانشگاه امام صادق(ع) به بحث و بررسی برنامه های آینده این دانشگاه پرداختند.

 


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : آیت‌الله آملی لاریجانی: دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند قطب علوم انسانی کشور شود

آیت‌الله آملی لاریجانی: دانشگاه امام صادق (ع) می‌تواند قطب علوم انسانی کشور شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر