صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر تنظیم بازار جهاد کشاورزی مازندران مطرح کرد

علت حذف برنج از لیست کالاهای طرح ضیافت در مازندران

سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توجه به هماهنگی انجام‌گرفته به‌دلیل اینکه مازندران قطب تولید برنج در کشور است و نیز برای حمایت کشاورزان استان، از توزیع برنج‌های وارداتی این طرح، ممانعت به‌عمل آمد.

کد خبر : 26445

تاریخ انتشار : 10/04/1394 - 10:19


علت حذف برنج از لیست کالاهای طرح ضیافت در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، حسین نگهدار در گفت‎وگو با مازنداصناف اظهار کرد: ما هیچ‌گونه کمبودی در تامین اقلام پرمصرف و کالاهای طرح ضیافت در استان نداریم.

وی افزود: اجرای طرح ضیافت در ماه رمضان با هدف تثبیت قیمت ها در دامنه ای مناسب و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا و جلوگیری از نوسانات قیمت کالاهای پر مصرف در استان برگزار می‌شود.

سرپرست مدیریت تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران در ادامه با بیان اینکه مسئولیت اجرای طرح ضیافت به ستاد تنظیم بازار استان‌ها واگذار می‌شود تا هر استان متناسب با ظرفیت‌ها، نیاز و توانمندی های خود اقدام کند، خاطرنشان کرد: پس از برگزاری جلسات متعدد و هماهنگی با دستگاه‌های ذیربط، برنامه‌هایی از قبیل: پایش و افزایش، عرضه و تامین و توزیع کالاهای اساسی، هماهنگی برای برگزاری فروش فوق‎العاده از سوی واحدهای صنفی و همچنین فروشگاه‌های تحت پوشش تعاون روستایی با هدف حفظ و آرامش و مدیریت بازار و نظارت بر اجرای آن در دستور کار این ستاد قرار گرفت.

این مسئول درباره میزان سهمیه و قیمت این کالاها در مازندران، تصریح کرد: در این طرح یک‎هزار و 260 تن مرغ، 127 تن گوشت قرمز، 2 هزار و 45 تن شکر و  2 هزار و 45 تن برنج سهمیه مازندران بوده که قیمت مرغ  5 هزار و 500 تومان و قیمت شکر  2 هزار و 350 تومان اعلام شد.

نگهدار بیان کرد: با توجه به هماهنگی انجام‌گرفته به‌دلیل اینکه مازندران قطب تولید برنج در کشور است و نیز برای حمایت کشاورزان استان، از توزیع برنج‌های وارداتی این طرح، ممانعت به‌عمل آمد اما تا این لحظه 585 تن شکر، 40 تن گوشت قرمز و 52 تن مرغ از سوی عاملان فروش خریداری شده است.

وی در پایان گفت: این اقلام توسط عاملان فروش هر شهرستان و با قیمت مصوب اعلام شده تحت پوشش طرح ضیافت در اختیار شهروندان گرامی قرار می‌گیرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : علت حذف برنج از لیست کالاهای طرح ضیافت در مازندران

علت حذف برنج از لیست کالاهای طرح ضیافت در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر