صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو شورای اسلامی امیرآباد در دیدار با نماینده بهشهر:

امیرآباد فاقد سالن ورزشی است

عضو شورای اسلامی امیرآباد گفت: جوانان امیرآباد در مسابقات کشوری مدال‌های طلا و قهرمانی‌های تیمی کسب کردند اما این روستا فاقد سالن ورزشی است، متاسفانه چند سال است که سند زمین به اداره تربیت بدنی بهشهر واگذار شده اما برای ساخت سالن ورزشی هیچ اقدامی صورت نگرفت.

کد خبر : 26326

تاریخ انتشار : 09/04/1394 - 17:56


امیرآباد فاقد سالن ورزشی است

به گزارش خبرنگار خط امید، احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر و محمد تقی نورزاد فرماندار این شهرستان به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات روستای امیرآباد با مردم این روستا دیدار کردند.
محمد تقی نورزاد در این جلسه به کمبود آب در منطقه اشاره کرد و گفت: در فصل گرما منطقه بهشهر با کمبود آب روبرو است که برای مقابله با این مشکل باید صرفه جویی و مدیریت درست آب را داشته باشیم تا از این مرحله حساس کم آبی گذر کنیم.


وی با بیان اینکه مشکل اشتغال جوانان با راه اندازی سد گلورد تا حدودی برطرف می شود گفت: سهمیه آب بهشهر از سد گلورد 15 هزار هکتار است که در صورت آب گیری کامل سد 15هزار هکتار ار اراضی این منطقه زیر کشت می رود که فرصت خوبی برای اشتغال جوانان است.

 

فرماندار بهشهر تاکید کرد: عملیات احداث کانال انتقال آب سد در حال اجرا است و روستاهایی که مشکل شدید آب دارند مانند روستای قره‌تپه در اولویت قرار دارند.

 

نورزاد گفت: برای برطرف کردن مشکل آب شرب روستای امیرآباد و روستاهای اطراف، منبع ذخیره آب در روستای زینوند در حال احداث است که با راه اندازی این منبع مشکل آب شرب منطقه نیز بر طرف خواهد شد.

 

نعمت مرتضوی یکی از اهالی روستای امیرآباد به افزایش 70 درصدی کرایه ماشین های سواری این روستا اشاره کرد و افزود: با نامه نگاری‌هایی که با مسئولین مربوطه در استان داشتیم تا به حال نتیجه‌ای برای کاهش کرایه غیر معمول حاصل نشد که دانش آموزان مارا با مشکل هزینه کرایه روبرو کرده است.
 

عباس ملک‌شعبانی عضور شورای اسلامی امیرآباد نیز به استعداد زیاد جوانان این روستا در رشته‌های ورزشی اشاره کرد و افزود: جوانان امیرآباد در مسابقات کشوری مدال‌های طلا و قهرمانی‌های تیمی کسب کردند اما این روستا فاقد سالن ورزشی است، متاسفانه چند سال است که سند زمین به اداره تربیت بدنی بهشهر واگذار شده اما برای ساخت سالن ورزشی هیچ اقدامی صورت نگرفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : امیرآباد فاقد سالن ورزشی است

امیرآباد فاقد سالن ورزشی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر