صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آیت‌الله مکارم شیرازی:

دولت افراد کارآمد و متعادل از هر جناحی را به‌کار گیرد

مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از برخی عزل و نصب‌های حزبی در دولت‌های مختلف، بر ضرورت استفاده از مدیران لایق،کارآمد و شایسته تاکید کرد و گفت: از افراد متعادل از هر جناحی باید استفاده شود.

کد خبر : 26261

تاریخ انتشار : 08/04/1394 - 10:48


دولت افراد کارآمد و متعادل از هر جناحی را به‌کار گیرد

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از روابط عمومی استانداری قم، آیت الله ناصر مکارم شیرازی در دیدار فریدون همتی سرپرست استانداری قم طی سخنانی به بیان ویژگی های استان قم پرداخت و اظهارداشت: بودجه و امکانات قم باید متناسب با نیازهای آن باشد.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به وجود حرم حضرت معصومه (س) و حضور سالانه ی حدود 20 میلیون زائر در شهر مقدس قم، پاسخگویی به نیاز زائرین را از وظایف مسئولان برشمرد و افزود: هزینه‌های تحمیل شده بر قم باید با نگاه ویژه ی دولت جبران شود.
استاد برجسته حوزه علمیه مرکزیت حوزه‌های علمیه جهان تشیع در قم را مورد توجه قرار داد و گفت: بسیاری از نخبگان، ائمه جمعه، سیاسیون و قضات کشور با اعتبارات حوزه علمیه در اختیار نظام جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به برگزاری همایش‌های بزرگ ملی و بین المللی از جمله کنگره خطر جریان‌های تکفیری در قم خاطرنشان کرد: این مسئله نشان از جایگاه ویژه قم دارد و از این رو امکاناتی که برای این شهر در نظر گرفته می‌شود نیز باید در سطح این شهر باشد.
آیت الله مکارم شیرازی ادامه داد: خدمت به قم خدمت به تشیع، نظام و اسلام است.
وی همچنین با انتقاد از برخی عزل و نصب‌های حزبی در دولت‌های مختلف، بر ضرورت استفاده از مدیران لایق،کارآمد و شایسته تاکید کرد و افزود: از افراد متعادل از هر جناحی باید استفاده شود.
فریدون همتی سرپرست استانداری قم نیز در این دیدار خدمت به قم را توفیق الهی دانست و گفت: امیدوارم بتوانم در این سمت منشا خدمات برای شهر کریمه اهل بیت (س) باشم.
مشاور عالی وزیر کشور برنامه دیدار خود با مراجع و آیات عظام را در راستای استفاده از رهنمودها و نصایح ایشان عنوان و خاطرنشان کرد: خروجی حرکت در مسیر نظام و ولایت و عمل به فرمایشات مراجع عظام تقلید رضایت پروردگار خواهد بود.
وی همچنین با اشاره به بیانات آیت الله مکارم شیرازی در رابطه با رسیدگی به مشکلات مردم قم اظهار داشت: مجموعه ی دولت همه تلاش خود را برای خدمت صادقانه به شهر کریمه اهل بیت (س) دارد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت افراد کارآمد و متعادل از هر جناحی را به‌کار گیرد

دولت افراد کارآمد و متعادل از هر جناحی را به‌کار گیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر