صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ترکیب 9 نفره اعضای شورای اسلامی بهشهر بدون تغییر باقی ماند

رییس شورای اسلامی شهر بهشهر گفت : به رغم وجود برخی شایعات و اخبار، ترکیب 9 نفره اعضای شورای اسلامی بهشهر بدون تغییر باقی ماند .

کد خبر : 26193

تاریخ انتشار : 07/04/1394 - 20:02


ترکیب 9 نفره اعضای شورای اسلامی بهشهر بدون تغییر باقی ماند

به گزارش خط امید بهشهر، اسفندیار اسدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : از هفته های گذشته تاکنون همواره تغییر ترکیب شورا و جایگزین شدن نفرات علی البدل در شهر وجود داشت اما بدون تردید این ترکیب بدون تغییر به فعالیت خود ادامه خواهد داد . 

وی بیان کرد : استعفای اویس موسی زاده به دلیل شرکت در فعالیت های انتخاباتی مجلس و همچنین برکناری اسلام بابانژاد به دلیل اشتغال همزمان در ریاست بیمارستان امام خمینی بهشهر ، نادرست و بی اساس است . 

رییس شورای اسلامی شهر بهشهر افزود : با رای شورای حل اختلاف مازندران به عنوان مرجع نهایی تصمیم گیری در این مورد که روز گذشته صادر شد، ریاست بیمارستان امام بهشهر جزو مشاغل دولتی محسوب نشده و حضور همزمان اسلام بابانژاد در شورای شهر بهشهر و ریاست بیمارستان امام این شهر بلامانع است . 

اسدی ادامه داد : در شرایط فعلی ، بهشهر بیش از همه به وحدت و آرامش نیاز دارد اما متاسفانه عده ای که منافع خود را در غوغاافکنی و جنجال می بینند ، تلاش می کنند اوضاع آرام شهرداری و شورای شهر را با پخش این گونه اخبار نادرست پریشان کنند . 

وی همچنین به شایعات تغییر شهردار این شهر اشاره کرد و گفت : اعضای شورا از حمید آزموده شهردار فعلی حمایت کرده و هیچ برنامه ای برای انتخاب شهردار جدید وجود ندارد .


منبع : ایرنا

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : ترکیب 9 نفره اعضای شورای اسلامی بهشهر بدون تغییر باقی ماند

ترکیب 9 نفره اعضای شورای اسلامی بهشهر بدون تغییر باقی ماند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر