صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر شعبه شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس در مازندران خبر داد

آغاز یکسان‎سازی حمل و نقل آرد مازندران/جلوگیری از فروش غیرقانونی آرد

مدیر شعبه شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس در مازندران گفت: پروژه یکسان‌سازی حمل و نقل آرد با هدف رساندن آرد به نانوایی‌های سراسر مازندران در زمان مناسب و قیمت یکسان به‎عنوان طرحی ملی و مصوبه دولت از اهمیت فراوانی برخوردار است.

کد خبر : 26191

تاریخ انتشار : 07/04/1394 - 19:55


آغاز یکسان‎سازی حمل و نقل آرد مازندران/جلوگیری از فروش غیرقانونی آرد

به گزارش خط امید بهشهر، پروژه یکسان‌سازی حمل و نقل آرد با هدف رساندن آرد به نانوایی‌های سراسر مازندران در زمان مناسب و قیمت یکسان به‌عنوان طرحی ملی و مصوبه دولت از اهمیت فراوانی برخوردار است که استاندار مازندران نیز بر اجرایی شدن این طرح تاکید داشت.

در همین راستا شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور به‎منظور دستیابی به این مهم اقدام به بستن قرارداد با شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس کرد.

مدیر شعبه شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس در مازندران در این رابطه گفت: شرکت حمل و نقل خلیج فارس از زمان تاسیس در سال 1368 تاکنون دارای سوابق مهم اجرایی از جمله حمل و نقل کالاهای اساسی کشور از جمله روغن، شکر، قند، برنج، آرد و گندم بوده است.

حسین باقری مرمتی افزود: شرکت حمل و نقل خلیج فارس با بیش از 1200 پرسنل و 700 دستگاه خودروی حمل و نقل، از سال 68 در 50 درصد از استان‌های کشور عهده‌دار حمل و نقل آرد بوده است.

وی با اشاره به اینکه مازندران از آخرین استان‌هایی است که طرح یکسان‌سازی حمل و نقل آرد در آن اجرایی می‎شود، عمده‎ترین مزایای اجرای طرح مذکور را کاهش هزینه های نانوایان، کاهش زمان دریافت آرد، تجمیع آمار و اطلاعات مربوط به آرد و نان همچنین جلوگیری از فروش غیرقانونی آرد دانست.

مدیر شعبه شرکت حمل و نقل بین‌المللی خلیج فارس در مازندران تصریح کرد: به منظور بهره گیری از نیروی کار استان و توجه به اشتغالزایی، شرکت خلیج فارس در بیشتر شهرهای استان، بدون دخیل کردن نیروها و ماشین‌آلات خود، از امکانات خودرویی و نفرات تعاونی خبازان و همچنین عاملان فروش آرد همان شهرها استفاده کرده و تنها در شهرهایی که چنین تشکل‌هایی وجود نداشته، شرکت خلیج فارس با امکانات و پرسنل خود وارد عمل شده است.

این مسئول تاکید کرد: در بحث یکسان‌سازی حمل و نقل آرد تخلیه آرد در چند مرکز ذخیره و انبار به هیچ وجه توجیه اقتصادی ندارد، به همین دلیل تنها از یک انبار بهره‌گیری می‌شود.

در پایان، باقری با اشاره به انتخاب مازندران به‎عنوان پایلوت آرد و نان اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن کامل طرح یکسان‌سازی حمل و نقل آرد، گام بلندی به سوی تحقق این مهم برداشته شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : آغاز یکسان‎سازی حمل و نقل آرد مازندران/جلوگیری از فروش غیرقانونی آرد

آغاز یکسان‎سازی حمل و نقل آرد مازندران/جلوگیری از فروش غیرقانونی آرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر