صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر آبفار بهشهر و گلوگاه خبر داد

تامین آب شرب 3 روستای بهشهر و گلوگاه

مدیر آب و فاضلاب روستایی منطقه بهشهر و گلوگاه از برطرف شدن مشکل کمبود آب در سه روستای بهشهر و گلوگاه خبر داد و گفت: مردم روستای قره‌تپه بهشهر به همین منظور از مدیرعامل آبفار مازندران تقدیر کردند.

کد خبر : 26100

تاریخ انتشار : 07/04/1394 - 04:02


تامین آب شرب 3 روستای بهشهر و گلوگاه

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از روابط عمومی شرکت آبفار مازندران، ناصر عبدی اظهار کرد: با حفر، تجهیز و راه‌اندازی سه حلقه چاه عمیق در روستاهای گلوگاه و بهشهر، مشکل کمبود آب سه روستای این شهرستان شامل ریحان‌آباد، تیرتاش و قره‌تپه مرتفع شده است.

وی اضافه کرد: با وارد مدار شدن این سه حلقه چاه، مشکل کمبود آب شرب اهالی این روستاها برطرف شد و اهالی ضمن ابراز خرسندی، از مدیرعامل و دست‌اندرکاران شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران قدردانی کردند.

آب شرب قره‌تپه از خطوط انتقال آب شهری تامین می‌شود اما مدت‌ها به دلیل کمبود آب با بحران مواجه شده بود، لذا در راستای رفع این مشکل، یک حلقه چاه کمکی عمیق با دبی هشت لیتر در ثانیه با مشارکت اهالی حفر، تجهیز و وارد مدار شد و مشکل کمبود آب این روستا در فصل گرم تابستان برطرف شد.

براساس این گزارش، با تدابیر صورت گرفته برای رفع چالش کم‌آبی این روستا اهالی، شورای اسلامی و دهیاری روستا ضمن ابراز خرسندی با ارسال پیام و نصب بنری از تلاش‌های مجید عبداللهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران و همکاران وی قدردانی کردند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : تامین آب شرب 3 روستای بهشهر و گلوگاه

تامین آب شرب 3 روستای بهشهر و گلوگاه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر