صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

روند نزولی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در مازندران

در ابتدای ماه مبارک رمضان قیمت تخم مرغ افزایش داشت که اکنون قیمت مرغ و تخم‌مرغ روند کاهشی دارد.

کد خبر : 26087

تاریخ انتشار : 07/04/1394 - 02:51


روند نزولی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اظهار کرد: در ابتدای ماه مبارک رمضان قیمت تخم‌مرغ افزایش داشت که اکنون قیمت مرغ و تخم‌مرغ روند کاهشی دارد.

حسین اصغرزاده افزود: از سال 92 بعد از تصویب قانون موضوعات تنظیم بازار و آنچه در این حیطه بر عهده صنعت، معدن و تجارت بود به جهاد کشاورزی واگذار شد و دبیری تنظیم بازار را جهاد کشاورزی بر عهده گرفت.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه سازمان صنعت و معدن و تجارت کمک به تنظیم بازار را پیگیری می‌کند، نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و پرتقاضا را انجام می‌دهد و در این راستا طبق دستورالعمل ویژه پایش و نظارت ماه مبارک رمضان به شهرستان‌ها ابلاغ شد.

مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران درباره افزایش قیمت کرایه‌ها در اثر افزایش نرخ بنزین تصریح کرد: تاکنون هیچ گزارشی رسمی، مبنی بر اینکه شرکت‌های حمل و نقل تغییرات نرخی داشته باشند، دریافت نشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: هرگونه تغییر نرخ کرایه اتوبوس‌های درون‌شهری و تاکسی‌ها باید در شورای شهر و شهرداری‌ها به تصویب برسد، مسئولیت افزایش قیمت نرخ آژانس‌ها برعهده کمسیون نظارت شهرستان‌ها و افزایش قیمت خطوط بین شهری نیز باید به تصویب اداره‌کل حمل و نقل پایانه‌ها برسد.

اصغرزاده با بیان اینکه هیچگونه نظارتی در مسافربرهای شخصی نیست، تصریح کرد: بهتر است که مردم از وسایل حمل و نقل و مسافرکش‌های شخصی استفاده نکنند.

وی در پایان گفت: سامانه 124 آماده دریافت شکایات و گزارش های مردمی در سراسر استان است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : روند نزولی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در مازندران

روند نزولی قیمت مرغ و تخم‌مرغ در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر