صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره تامین اجتماعی بهشهر خبر داد:

بدهی 175میلیاردی کارخانه صدرا و چیت سازی به تامین اجتماعی بهشهر

رئیس اداره تامین اجتماعی بهشهر گفت: کارخانه صدرا و چیت سازی بهشهر ۱۷.۵میلیارد تومان معوقه بیمه دارند.

کد خبر : 26083

تاریخ انتشار : 04/04/1394 - 12:36


بدهی 175میلیاردی کارخانه صدرا و چیت سازی به تامین اجتماعی بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید،محمد حسین ستونه در جمع خبرنگاران از بدهی 175 میلیاردريالی کارخانه چیت سازی و صدرا خبر داد و افزود: این مبلغ بخشی از بدهی‌هایی است که از سال‌های گذشته باقی مانده و پرداخت نمی‌شود كه امیدواریم این مبلغ پرداخت شود تا بتوانیم به مردم خدمت‌رسانی کنیم.


وی با بیان اینکه کارخانه صدرا نیز بدهی و معوقه به تامین اجتماعی بهشهر دارد افزود: با وجود بدهی‌های صدرا و چیت سازی به این اداره، در پرداخت مستمری به بازنشستگان این دو کارخانه کوتاهی نشده و ۳۹۱ نفر بازنشسته صدرا ۸۶۰ میلیون تومان و یک هزار و ۲۳۰ بازنشسته چیت سازی، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از تامین اجتماعی مستمری دریافت می‌کنند.

 

رئیس اداره تامین اجتماعی بهشهر  ادام داد: حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰  بازنشسته در شهرستان بهشهر ماهانه ۱۰ میلیارد تومان حقوق دریافت می كنند اما حداكثر دریافتی ما در ماه ۵ میلیارد تومان است كه  حدود دو برابر دریافتی به بازنشستگان حقوق ماهانه پرداخت می كنیم.

 

ستونه در پایان گفت: تامین اجتماعی بهشهر ۴۰ هزار نفر بیمه شده و ۱۰ هزار نفر بازنشسته تامین اجتماعی را تحت پوشش خود دارد که امیدواریم با پرداخت بدهی‌های کارخانجات، بخشی از مشکلات این سازمان برطرف شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بدهی 175میلیاردی کارخانه صدرا و چیت سازی به تامین اجتماعی بهشهر

بدهی 175میلیاردی کارخانه صدرا و چیت سازی به تامین اجتماعی بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر