صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر گلایه کرد:

طولانی شدن مراحل اداری پالایشگاه نفت بهشهر

فرماندار بهشهر گفت: راه اندازی پالایشگاه نفت بهشهر به دلیل سود آوری بالای آن، می تواند برای شهرستان اشتغال‌زایی کند اما کارهای اداری آن به دلیل نداشتن طرح آمایش سرزمینی طولانی شده است.

کد خبر : 26082

تاریخ انتشار : 04/04/1394 - 12:29


طولانی شدن مراحل اداری پالایشگاه نفت بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد عصر چهارشنبه در جلسه کارگروه اشتغال در بندرامیرآباد بهشهر گفت: این بندر ظرفیت بسیار بالایی برای اشتغال جوانان منطقه دارد که در صورت توسعه زیرساخت‌های موجود می توانیم شاهد شکوفایی اقتصادی در این بندر و به دنبال آن در منطقه باشیم.

 

وی افزود: با ورشکستگی و تعطیلی کارخانه چیت سازی دو هزار نفر از کارگران آن بیکار شدند که بهشهر را با موج بیکاری و بحران اشتغال روبرو کرد که باید به دنبال جبران این بحران، واحدهای تولیدی را فعال کرده و اشتغال مناسب در منطقه ایجاد کنیم.

 

فرماندار بهشهر راه اندازی پالایشگاه را یکی از راههای بر طرف کردن معظل بیکاری دانست و ادامه داد: راه اندازی پالایشگاه نفت بهشهر به دلیل سود آوری بالای آن، می تواند برای شهرستان اشتغال‌زایی کند و بحران را ازبین ببرد اما کارهای اداری آن به دلیل نداشتن طرح آمایش سرزمینی طولانی شده است.

 

نورزاد تاکید کرد: از سرمایه گذاران و سرمایه گذاری در بندر امیرآباد و شهرک صنعتی بهشهر  برای ایجاد اشتغال پایدار و کاهش نرخ بیکاری در منطقه است حمایت می کنیم و پذیرای آنان هستیم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : طولانی شدن مراحل اداری پالایشگاه نفت بهشهر

طولانی شدن مراحل اداری پالایشگاه نفت بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر