صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

محمدولی مرادی به عنوان فرمانده انتظامی بهشهر منصوب شد

سرهنگ محمدولی مرادی که پیش از این فرماندهی انتظامی سوادکوه را بر عهده داشت با حکمی از سوی فرمانده انتظامی مازندران به عنوان مسئولیت فرماندهی انتظامی بهشهر منصوب شد.

کد خبر : 25924

تاریخ انتشار : 02/04/1394 - 18:37


محمدولی مرادی به عنوان فرمانده انتظامی بهشهر منصوب شد

به گزارش خبرنگار خط امید، مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر، ظهر امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی مازندران و مسئولین شهرستانی در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار و محمدولی مرادی به عنوان فرمانده جدید انتظامی بهشهر معرفی شد.

 

محمد تقی نورزاد در این مراسم با بیان اینکه برای خدمت به مردم باید عاشق و دلباخته باشیم گفت: نیروهای انتظامی ما دل‌داده و عاشق هستند که با کمترین امکانات و مزایا امنیت مردم و کشور را تامین می کنند.

 

وی ادامه داد: یک سری از اوباش آشکار امنیت را مختل می کنند که برخورد با آنها آسان است اما بعضی از پشت پرده و بیرون از شهرستان، استان و کشور افرادی را با ظاهر شیک و خوب برای بر هم زدن امنیت هدایت می کنند و هرچند که برخورد با آن‌ها مشکل است اما نیروی انتظامی با صلابت این امر مهم را انجام می دهد.

 

فرماندار بهشهر در پایان از زحمات سرهنگ سید محسن جعفری تقدیر کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های خوب وی ارتباط با اقشار مختلف جامعه، صبر در مقابل مشکلات و اقتدار در برابر بی نظمی بود.

 

به گزارش خط امید، سرهنگ سید محسن جعفری 13 ماه رییس پلیس شهرستان بهشهر بود و به سمت سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان بابل منصوب شد، و سرهنگ محمدولی مرادی که پیش از این فرماندهی انتظامی سوادکوه را بر عهده داشت با حکمی از سوی فرمانده انتظامی مازندران به عنوان مسئولیت فرماندهی انتظامی بهشهر منصوب شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : محمدولی مرادی به عنوان فرمانده انتظامی بهشهر منصوب شد

محمدولی مرادی به عنوان فرمانده انتظامی بهشهر منصوب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر