صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عصبانیت و مخالفت دولت با طرح هسته ای مجلس!

عصبانیت مجید انصاری و ترک صحن علنی مجلس شورای اسلامی

معاون پارلمانی رئیس جمهور پس از آنکه رئیس مجلس اجازه نداد در مخالفت با طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای صحبت کند و طرح به تصویب رسید، با عصبانیت مجلس را ترک کرد.

کد خبر : 25886

تاریخ انتشار : 02/04/1394 - 14:15


عصبانیت مجید انصاری و ترک صحن علنی مجلس شورای اسلامی

به گزارش خط امید بهشهر، جلسه روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی آغاز شد.

در جلسه غیرعلنی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از مسائل منطقه ای و سیاست های کلان نظام که باید در اظهارنظرهای نمایندگان مدنظر قرار گیرد، ارائه داد.

علاوه بر این در این جلسه لاریجانی از نمایندگان خواست در بررسی و تصویب طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای پیشنهادی ارائه نداده و اجازه دهند طرح به همین صورت به تصویب رسد، زیرا ارائه پیشنهاد موجب طرح مباحثی در مجلس می شود که به صلاح نیست.

پس از آنکه جلسه حدود ساعت ۹ علنی شد، ماده واحده طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای قرائت شد.

پیش از رای گیری، انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جایگاه هیات رئیسه حاضر شد و خواستار سخنرانی در جلسه علنی پیرامون مخالفت دولت در خصوص این طرح شد، اما لاریجانی با این اقدام مخالفت کرد و گفت: ما دوساعت داریم صحبت می کنیم که مشکل کشور حل شود، آقای انصاری اصرار دارد که نکته‌اش را بگوید، دولت مخالف این طرح است.

پس از آن، طرح الزام دولت به حفظ دستاوردهای هسته ای با ۲۱۳ رای موافق، ۱۰ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از مجموع ۲۴۴ نماینده حاضر در مجلس به تصویب رسید.

پس از تصویب طرح در صحن علنی، مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور با حالت عصبانیت از جایگاه هیئت رئیسه پائین آمده و مجلس را ترک کرد.


منبع : مشرق

 

  

دیدگاه شما در مورد : عصبانیت مجید انصاری و ترک صحن علنی مجلس شورای اسلامی

عصبانیت مجید انصاری و ترک صحن علنی مجلس شورای اسلامی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر