صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران خبر داد

اجرای 2 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهشهر

مدیرعامل شرکت شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران از اجرای دو پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهشهر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با هزینه ۴۱۳ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

کد خبر : 25866

تاریخ انتشار : 02/04/1394 - 13:40


اجرای 2 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران، سیدمصطفی موسوی گفت: در راستای تکمیل و تجهیز زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، پروژه‌های عمرانی براساس اولویت اجرا می‌شوند.

وی اظهار کرد: با اجرای طرح مطالعاتی پروژه شبکه جمع‌آوری فاضلاب، این پروژه به‌ طول 1300 متر و با هزینه‌ای بیش از 143 میلیون تومان در فاز دو شهرک صنعتی بهشهر انجام شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌ها و نواحی صنعتی مازندران با اشاره به پروژه زیرسازی و آسفالت شهرک صنعتی بهشهر، افزود: برای اجرا و تکمیل این پروژه 3 هزار و 430 مترمکعب زیرسازی، 7 هزار و 150 متر مربع آسفالت و 300 متر طول جدول‌گذاری و دفع آب‌های سطحی با هزینه‌ای بیش از 270 میلیون تومان انجام شده است.

وی تصریح کرد: در مجموع، برای اجرای این دو پروژه مبلغ 413 میلیون تومان از محل منابع داخلی شرکت هزینه شده است. پروژه‌های زیرسازی و آسفالت فاز دو شهرک صنعتی بهشهر به منظور تسهیل در عبور و مرور و حمل و نقل کالا اجرا شده است.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای 2 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهشهر

اجرای 2 پروژه عمرانی در شهرک صنعتی بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر