صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در مازندران:

اخلاق و تقوی در کشور مرده است/مشکل جامعه ما گرانی نیست

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: مشکل جامعه ما گرانی نیست اخلاق و تقوی در کشور مرده است.

کد خبر : 25859

تاریخ انتشار : 02/04/1394 - 13:14


اخلاق و تقوی در کشور مرده است/مشکل جامعه ما گرانی نیست

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله نورالله طبرسی شب گذشته در گردهمایی معاونان و روسای آموزش و پرورش مازندران که در باشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: شعار همدلی و همزبانی در نظام تعلیم و تربیت باید اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان بهار سال عبادی مسلمانان است، افزود: خداوند در شب قدر برنامه یک‌ساله مخلوقات خود را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در مازندران، فضیلت تعلیم و تربیت را برابر با شب قدر دانست و اضافه کرد: بزرگان دین معتقدند که مذاکرات علمی در شب قدر فضیلت دارد.

امام جمعه ساری، آموزش و پرورش را سیستم آموزشی اثرگذار بر اندیشه جامعه دانست و خاطرنشان کرد: رسالت آموزش و پرورش ساختن و پرداختن است، علم باید توام با عمل باشد و آموزش و پرورش اسلامی باید در متن زندگی قرار گیرد.

آیت‌الله طبرسی با تأکید بر اینکه فعالیت‌های فرهنگی باید دارای تبلیغ اثرگذار باشد، تصریح کرد: آنچه اهداف انقلاب اسلامی بود باید در سیستم تعلیم و تربیت پیاده‌سازی شود.

وی با بیان اینکه در سایه هم‌دلی و هم‌زبانی جامعه اسلامی باید اداره شود، اضافه کرد: جمهوری اسلامی باید به‌دور از تهمت، توهین، ترور شخصیت و اهانت باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران مشکل کنونی جامعه را نبود اخلاق دینی و تقوی دانست و ادامه داد: مشکل جامعه ما گرانی نیست اخلاق و تقوی در کشور مرده است.

امام جمعه ساری، بزرگ‌ترین فضیلت در ماه مبارک رمضان را اصلاح اشتباهات دانست و یادآور شد: آموزش و پرورش تنها نهادی است که افراد خوب و سالم به جامعه تحویل می‌دهد.

آیت‌الله طبرسی از برگزاری اجلاسیه منطقه‌ای خبرگان رهبری در 15 مهرماه سال‌جاری خبر داد و گفت: اجلاسیه منطقه‌ای خبرگان امسال با حضور استان گیلان و گلستان در مازندران برگزار می‌شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : اخلاق و تقوی در کشور مرده است/مشکل جامعه ما گرانی نیست

اخلاق و تقوی در کشور مرده است/مشکل جامعه ما گرانی نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر