صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آنفلانزای مرغی در مازندران، شایعه‌ یا واقعیت؟!

رئیس جهاد کشاورزی مازندران: نتیجه شایعه، زیان‌های زیاد به پرورش طیور مازندران بود

در پی شایعه و اقدام گسترده قرنطینه‌ای در برخی شهرهای مازندران و بازدید خانه به خانه برای کشف بیماری آنفلانزای مرغی، مازندرانی‌ها متحیر از عدم پاسخگویی مسئولان در صحت یا نادرستی شایعه، تنها زیان‌های فراوان به مرغداران استان خود را شاهدند.

کد خبر : 25830

تاریخ انتشار : 01/04/1394 - 12:00


رئیس جهاد کشاورزی مازندران: نتیجه شایعه، زیان‌های زیاد به پرورش طیور مازندران بود

به گزارش خط امید بهشهر، سازمان دامپزشکی کشور را مسئول مهار و جوابگو، بیماری آنفلانزای مرغی در شمال کشور دانست و اظهار کرد: برای جلوگیری از نشر اکاذیب و به واسطه حساسیت این مشکل قرار بر این شد سخنگو و یا خود رئیس دامپزشکی کشور جوابگوی رسانه‌ها باشد.

وی با انتقاد از نشر اخبار کذب در شبکه‎های اجتماعی، افزود: در ابتدای امر و با تشدید شایعه، جو نا مناسب و اخبار کذبی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، که قطعا ضرر و زیان‌هایی به پرورش طیور استان وارد کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه این مشکل و بیماری امری تخصصی است، بیان کرد: اداره‌کل دامپزشکی و مراکز تخصصی این بیماری باید جوابگو باشند، و در خواست ما از رسانه‌ها و مردم در شبکه‌های اجتماعی این است به هر شایعه‌ای توجه نکنند.

این مسئول گفت: الحمدالله با کنترل کانون‌های بیماری و معدوم‌سازی توسط اداره‌کل دامپزشکی، این ویروس مهار شد و نباید نگرانی در سطح کشور وجود داشته باشد.


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : رئیس جهاد کشاورزی مازندران: نتیجه شایعه، زیان‌های زیاد به پرورش طیور مازندران بود

رئیس جهاد کشاورزی مازندران: نتیجه شایعه، زیان‌های زیاد به پرورش طیور مازندران بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر