صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/مشکلات چیت سازی بررسی شد:

طلبکاری 380 کارگر از کارخانه چیت سازی بهشهر

نماينده مردم نكا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي گفت: در حال حاضر 380 نفر از كارگران کارخانه چيت سازي بهشهر از اين كارخانه طلبكار هستند.

کد خبر : 2571

تاریخ انتشار : 17/06/1392 - 10:25


طلبکاری 380 کارگر از کارخانه چیت سازی بهشهر

به گزارش خبرنگار  خط امید بهشهر ، احمد علي مقيمي در جلسه بررسي مشكلات كارخانه چيت سازي که با حضور نمایندگان طلبکاران حقیقی و حقوقی این کارخانه و ولی الله فرزانه معاون برنامه ریزی استاندار مازندران در فرمانداری بهشهر برگزار شد افزود: بدهی 40 میلیارد تومانی و متاسفانه ورشكستگي و مشكلات اقتصادي كارخانه چیت سازی، اقتصاد مردم بهشهر را دچار تحول و بحران كرده است.
نماینده مردم بهشهربا تاکید به این که ركود اين كارخانه، اقتصاد شهر را نيز دچار بحران كرده است ادامه داد: در حال حاضر 380 نفر از كارگران کارخانه چيت سازي بهشهر از اين كارخانه طلبكار هستند ، که با فروش زمین های متعلق به کارخانه چیت سازی حقوق این کارگزان و طلبکاران این کارخانه پرداخت خواهد شد.
فرماندار بهشهر نيز در سخناني با بیان این موضوع که کارخانه چست سازی از اعتماد مردم به مسئولین کم کرده است اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا اعتماد از دست رفته در رابطه با چيت سازي را براي شهر برگردانیم.
محمد تقي نورزاد ادامه داد:با مشخص شدن  طلبكاران کارخانه چیت سازی بهشهر، كارخانه به شهرك صنعتي منتقل می شود و سرمايه موجود كارخانه و زمين در بين طلبكاران براساس راي شوراي تامين تقسيم مي شود.
فرزانه معاون برنامه ريزي استانداري مازندران نيز با اشاره به این که تصمیمات نهایی را شورای تامین استان اتخاذ می کند تصریح کرد: بخشی از زمين های متعلق به اين كارخانه به طلبكاران حقوقی مانند بانكي ملي، تامين اجتماعي و دارايي واگذار مي شود و بخش دیگری از این زمین ها جهت پرداخت حق و حقوق کارگران پرداخت می شود
ولي الله فرزانه ادامه داد:طلبکاران حقوقی نیز نظر شوراي تامين را پذيرفتند و در هفته جاری طي مراحل قانوني اين واگذاري عملياتي مي شود وافراد حقيقي و حقوقي براساس مصوبه شوراي تامين به حق قانوني خود مي رسند.
به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر تا کنون در حدود دویست جلسه جهت بررسی مشکلات کارخانه بهشهر برگزار شده است. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 06 مهر 1392 - 20:24
  هومن

  فقط زر میززنن این فرزانه پوفیوز پدرخودمن یکی از طلبکاراست اگه خواستین بیشتربدونیننین این شماره منه09355111411

  1 0
دیدگاه شما در مورد : طلبکاری 380 کارگر از کارخانه چیت سازی بهشهر

طلبکاری 380 کارگر از کارخانه چیت سازی بهشهر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر