صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سرقت 10 موتور آب در رستمکلا

نزدیک به 10 موتور آب کشاورزی در شهر رستمکلا به سرقت رفت.

کد خبر : 25691

تاریخ انتشار : 31/03/1394 - 17:09


سرقت 10 موتور آب در رستمکلا

به گزارش خط امید بهشهر، در نیمه شب و سحرگاه جمعه 29 خرداد ماه سال جاری تعداد 7 دستگاه موتور آب کشاورزی لیستر و یک موتور سواری هوندا و تعدادی کفکش و ژنراتور برق و دینام از زمین های کشاورزی منطقه بنارکیاب شهر رستمکلا به سرقت رفت.

مالباختگان در ساعت 6 الی 7 صبح بعد از متوجه شدن، موضوع را به کلانتری 13 رستمکلا اطلاع دادند و با حضور مامورین کلانتری 13 و مسئولین نیروی انتظامی امیر آباد و شهرستان بهشهر و گروه تجسس شهرستان و استان پیگیر موضوع و اقدامات شناسایی سارقین آغاز شد .

با توجه به گفته مالباختگان سرقت این موتورهای آب احتمالا بین ساعات 1 نیمه شب تا سحر گاه انجام شده چون تعدادی از مالباختگان و کشاورزان تا 1 نیمه شب در زمین کشاورزی خود حضور داشتند و بر این عقیده اند که تعداد سارقین با ید بیشتر از 5 تا 6 نفر بوده باشند که توانستند موتورهای مذکور را حمل و نقل و به سرعت از منطقه خارج شوند .

این در حالی است که در تاریخ 20 اردیبهشت ماه سال جاری مقدار 110 متر کابل برق و همچنین در 18 خرداد ماه امسال نیز یک دستگاه موتور آب کشاورزی لیستر سه سیلندر از زمین کشاورزی فردی بنام حمید ابراهیمی از کشاورزان شهر رستمکلا به سرقت رفت.

سرهنگ علیزاده معاون نیروی انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در این رابطه تعدادی از افراد مظنون دستگیر شده و در حال بازجویی هستند و نیروهای تجسس استانی نیز پیگیر می باشند .همچنین شمس از مامورین کلانتری 13 رستمکلا و مسئول اطلاعات پاسگاه از پاسخگویی در این مورد و سرقت موتورهای کشاورزی امتناع ورزید.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : سرقت 10 موتور آب در رستمکلا

سرقت 10 موتور آب در رستمکلا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر