صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تغییر فرمانداران شرق مازندران ادامه دارد؟/سرپرست پرحاشیه فرمانداری نکا برکنار شد

پس از 9 ماه فعالیت در مسئولیت سرپرستی فرمانداری نکا، عصر امروز رحیم قاسمی‌طوسی از این سمت تودیع می‌شود.

کد خبر : 25689

تاریخ انتشار : 31/03/1394 - 16:56


تغییر فرمانداران شرق مازندران ادامه دارد؟/سرپرست پرحاشیه فرمانداری نکا برکنار شد

به گزارش خط امید بهشهر، تا چند روز گذشته شایعات جدی حکایت از این داشت که به‌زودی در رأس مدیران اجرایی شهرهای شرق مازندران، تغییرات زنجیره‎ای به‎وقوع می‎پیوندد که برخی از این دست تغییر از پس شایعات چندین ماهه انجام می‌شود.

تا اینکه امروز طی حکمی از سوی استاندار مازندران سرپرست جدید فرمانداری نکا منصوب شد تا رحیم قاسمی‌طوسی پس از دوره‎ای بالغ بر 9 ماه تکیه بر مصدر سرپرستی فرمانداری نکا به‎همراه عملکرد قابل نقد، عصر امروز جای خود را به جعفر احمدی به‎عنوان مسئول جدید این سمت بدهد.

جعفر احمدی که فارغ‏التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران است، در سابقه خود معاونت سازمان برنامه و بودجه استان قم، مدیرکلی آمار و اطلاعات استانداری مازندران و معاونت هماهنگی اطلاعات آماری مرکز آمار ایران را به ثبت رسانده است.

وی در حالی به این سمت منصوب شد، که پیش از این به‎عنوان مدیرکل آمار و اطلاعات استانداری مازندران مشغول به‌کار بود و امروز با حضور معاون سیاسی‌امنیتی استاندار مازندران در فرماندرای نکا تودیع و معارفه سرپرستان فرمانداری نکا انجام می‌شود.

* آیا تغییرات زنجیره‎ای در راه است؟

پیش از این اخبار به‌دست‎آمده از تغییرات در شهرهای نکا، بهشهر، گلوگاه و سیمرغ حکایت داشت که برخی از این تغییرات شامل نقل مکان و مسئولیت برخی مدیران به شهرهای هم‌جوار گزارش شده بود که به‌نظر می‌رسد با اولین تودیع و معارفه در فرمانداری سیمرغ و انتصاب معاون فرمانداری جویبار به‎سمت فرماندار سیمرغ، این سریال آغاز شده است.

همچنین گفته می‌شود فرماندار گلوگاه به‎عنوان فرماندار جدید بهشهر معرفی شود و معاون فرماندار گلوگاه با ارتقای مسئولیت جای عیسی قاسمی‎طوسی در منصب فرمانداری گلوگاه را تصاحب کند.

حال باید به نظاره نشست که آیا این روند تغییرات با توجه به در پیش بودن روزهای حساس انتخابات تنها یک جابه‌جایی استراتژیک برای دستیابی به برخی اهداف سیاسی است یا با ورود مدیران کارآمد به‎زودی شاهد روند روبه‌رشد اجرایی شدن برنامه‎های بر زمین مانده در این شهرها خواهیم بود؟


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تغییر فرمانداران شرق مازندران ادامه دارد؟/سرپرست پرحاشیه فرمانداری نکا برکنار شد

تغییر فرمانداران شرق مازندران ادامه دارد؟/سرپرست پرحاشیه فرمانداری نکا برکنار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر