صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل بهزیستی مازندران:

سن مراجعه به مراکز ترک اعتیاد در حال پایین آمدن است

مدیرکل بهزیستی مازندران با بیان اینکه بیش از 3 هزار و 700 شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام شده است، گفت: طی آخرین بررسی‌های انجام‌شده، سن مراجعه به مراکز درمانی برای ترک اعتیاد در حال پایین آمدن است.

کد خبر : 25672

تاریخ انتشار : 31/03/1394 - 08:33


سن مراجعه به مراکز ترک اعتیاد در حال پایین آمدن است

به گزارش خط امید بهشهر، سعید آرام در همایش «طلوعی دوباره» ویژه بهبودیافتگان اعتیاد، که در مجتمع فرهنگی شهید باهنر بابلسر برگزار شد، اظهار کرد: مواد مخدر به‌عنوان چهارمین بحران جهان تلقی شده و به‌عنوان یک تجارت در حال رشد، اقتصاد و جوانان ما را تهدید می‌کند.

وی با بیان اینکه این برنامه یک همایش نو و طلوعی دیگر است، افزود: این همایش قدمی بزرگ برای مقابله با پدیده‌ای است که قشر جوان ما را هدف گرفته و در حال آسیب زدن است.

مدیرکل بهزیستی مازندران، مواد مخدر را یکی از معضلات مهم اجتماعی عنوان و خاطرنشان کرد: مجموعه عوامل اجتماعی باید دست به دست هم دهند تا این معضل اجتماعی را برطرف کنند.

این مسئول با بیان اینکه بیش از 3 هزار و 700 شهید در راه مبارزه با مواد مخدر تقدیم نظام شده است، تصریح کرد: طی آخرین بررسی‌های انجام‌شده، سن مراجعه به مراکز درمانی برای ترک اعتیاد در حال پایین آمدن است.

آرام تاکید کرد: این امر یک زنگ خطر جدی برای ما محسوب می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه در سال گذشته 13 هزار و 800 نفر در این مرکز خدمات دریافت کرده‌اند، گفت: از این تعداد بیش از 800 نفر از این بهبودیافتگان برای اشتغال در چرخه اقتصادی به مراکز مختلفی معرفی شدند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : سن مراجعه به مراکز ترک اعتیاد در حال پایین آمدن است

سن مراجعه به مراکز ترک اعتیاد در حال پایین آمدن است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر