صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر تاکید کرد؛

بدهکاری دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مانع اجرای طرح‌های جدید در بهشهر

شهردار بهشهر گفت: متاسفانه بدهکاری دستگاه‌های مختلف به این مجموعه از سال‌های گذشته تاکنون موجب محدودیت حوزه فعاليت شهرداری و خدمات رسا‌نی به شهروندان شده و اجرای طرح‌های جدید شهری که به نوعی حق شهروندان است تضییع شود.

کد خبر : 25652

تاریخ انتشار : 30/03/1394 - 10:50


بدهکاری دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مانع اجرای طرح‌های جدید در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، حمید آزموده در نشست کمیته درآمدی شهرداری بهشهر گفت: اهم منابع درآمدی شهرداری‌ها در صدور پروانه ساختمان است که باید یک بازنگری در این منابع داشت چراکه مشکلات مالی قدرت توسعه  شهری را از شهرداری‌ها سلب و باعث کم تحرکی این مجموعه می‌شود.

 

وی به توان مالی ضعیف شهرداری اشاره کرد و ادامه داد: براي توسعه شهری لازم است قوانين اصلاح شده و نسبت به تعریف منابع درآمدی جدید و قانونی، اقدامات موثری صورت پذیرد.

 

شهردار بهشهر در خصوص مطالبات معوقه از برخی دستگاه‌های اجرايی تاکید کرد: متاسفانه بدهکاری دستگاه‌های مختلف به این مجموعه از سال‌های گذشته تاکنون موجب محدودیت حوزه فعاليت شهرداری و خدمات رسا‌نی به شهروندان شده و اجرای طرح‌های جدید شهری که به نوعی حق شهروندان است تضییع شود.

 

حمید آزموده گفت: برای اداره شهر با مشکلات متعددی از قبیل عدم تحقق مدیریت یکپارچه شهری، آلودگی هوا، ترافیک، توسعه حمل‌و‌نقل عمومی، احیا و نوسازی بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری، ناپایداری درآمدو ... مواجه هستیم.

 

شهردار بهشهر تصریح کرد: شهروندان، انتظارات و مطالبات گسترده برای ارتقای خدمات شهری و عمومی دارند این در شرایطی است که زیرساخت‌های شهری متناسب با جمعیت و توقعات آنان توسعه نیافته و منابع مالی ما نیز محدود می‌باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بدهکاری دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مانع اجرای طرح‌های جدید در بهشهر

بدهکاری دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی مانع اجرای طرح‌های جدید در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر