صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر:

سازمان تبلیغات اسلامی در فراز و نشیب‌های نظام، کارنامه درخشانی دارد

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت: این سازمان در فراز و نشیب‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی دارد و آنهم به دلیل اجرای منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) است.

کد خبر : 25650

تاریخ انتشار : 30/03/1394 - 14:18


سازمان تبلیغات اسلامی در فراز و نشیب‌های نظام، کارنامه درخشانی دارد

حجت الاسلام سید محمد بابایی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگو خبرنگار خط امید اضهار داشت: مبلغان و مجاهدان عرصه تبلیغ، به عنوان هادی و راهنمای مردم در عصر غیبت و همه زمان‌ها با تحمل مشقت‌های فراوان به ترویج دین خدا می‌پردازند و بدون هیچ ادعایی به وظیفه دینی خود عمل می‌کنند.
 

وی افزود: تبلیغ هم می تواند برای پیاده کردن احکام الهی و رسیدن به سرمنزل مراد باشد و هم برای رسیدن به منافع شخصی و گمراهی بشریت باشد، ما باید دنبال روشی باشیم که رضای ائمه معصومین(ع) و شهدای ما را در پی داشته باشد تا در روز قیامت شرمنده آنها نشویم و آخرت خود را با زندگی و لذایذ زودگذر دنیا معامله نکنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر عنوان کرد: یکی از افتخارات این سازمان این است که تحت امر مقام معظم رهبری و اجرا کننده منویات و رهنمودهای معظم له می‌باشد و تا امروز هیچ وقت موضعی جز موضع رهبری معظم انقلاب نداشت و در فراز و نشیب‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کارنامه درخشانی دارد چراکه تحت امر ولایت به اجرای وظایف محوله پرداخته است.  

بابایی در ادامه گفت: اداره تبلیغات اسلامی بهشهر از 1386 تاکنون این شهرستان تاسیس شد و در این مدت 20موسسه قرآنی جهت ترویج فرهنگ متعالی قرآن در شهرستان راه اندازی شد.

وی به سیاست‌گذاری تبلیغ اشاره کرد و افزود: برای همه روستاه‌ها و مساجد بانک اطلاعاتی و شناسنامه فرهنگی تبلیغی تهیه شد تا برنامه‌های تبلیغی به خوبی و با بیشترین بازدهی برگزار شود.

سید محمد بابایی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تربیتی، ترویج سیره ائمه اطهار، ساخت خانه عالم در روستاهای دوردست و ساماندهی هیئت‌های مذهبی را عمده فعالیت‌های اداره تبلیغات اسلامی بهشهر برشمرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : سازمان تبلیغات اسلامی در فراز و نشیب‌های نظام، کارنامه درخشانی دارد

سازمان تبلیغات اسلامی در فراز و نشیب‌های نظام، کارنامه درخشانی دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر