صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

صادق خرازی: نظرسنجی‌ها را باید جدی گرفت

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در واکنش به نظرسنجی یک هفته‌نامه مبنی بر کاهش محبوبیت حسن روحانی رئیس‌جمهور دولت یازدهم گفت: در عین حالی که معتقدم این‌گونه نظرسنجی‌ها را باید جدی گرفت، ولی آن را ملاک ارزیابی قرار نمی‌دهم.

کد خبر : 25622

تاریخ انتشار : 30/03/1394 - 11:09


صادق خرازی: نظرسنجی‌ها را باید جدی گرفت

به گزارش خط امید بهشهر، صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان در پاسخ به این پرسش "با توجه به نظرسنجی یک هفته‌نامه اصلاح‌طلب و انتشار کاهش محبوبیت رئیس جمهور در این هفته‌نامه ارزیابی شما چیست؟" اظهار داشت: بنده نمی‌دانم که این نظرسنجی‌ها چگونه است، نظرسنجی نقطه به نقطه، ماه به ماه، فصل به فصل یا سال به سال است.
وی ادامه داد: نظرسنجی‌ها هرکدام دارای متدولوژی است که ابتدا باید آن متدولوژی را گرفت و هجی کرد؛ اگر بخواهیم به‌صورت فصلی و موضوعی افراد را بسنجیم، طبیعی است که هر فرآیند اجتماعی و زمانی می‌تواند تأثیرات خود را در باورهای مردم داشته باشد، ولی اینها مغایر با دید کلان مردم در حمایتشان از دولت نمی‌شود.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: البته به‌صورت مقطعی می‌شود که مردم نسبت به موضوعی انتقاد داشته باشند ولی وقتی مردم می‌خواهند در مورد کلان تصمیم بگیرند، کاملاً متفاوت می‌شود.
خرازی تأکید کرد: در عین حالی که من معتقدم این گونه نظرسنجی‌ها را باید جدی گرفت، ولی آن را ملاک ارزیابی قرار نمی‌دهم.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : صادق خرازی: نظرسنجی‌ها را باید جدی گرفت

صادق خرازی: نظرسنجی‌ها را باید جدی گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر