صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی /آیت الله جباری تاکید کرد:

نباید خلاف مواضع رهبری موضع گرفت

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت : نباید خلاف مواضع مقام معظم رهبری و نظام در قبال کشور های اسلامی و سوریه موضع گرفت.

کد خبر : 2559

تاریخ انتشار : 16/06/1392 - 02:35


نباید خلاف مواضع رهبری موضع گرفت

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه امروز( ۱۵ شهریور ۹۲) بهشهر فرا رسیدن دهه ی کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر را تبریک گفت و همه ی دختران ایران اسلامی را به الگو گرفتن از حضرت معصومه (س) توصیه کرد.

امام جمعه بهشهر گفت: راه حل برون رفت از جهنم و ورود به بهشت اول خداترسی می باشد چراکه اگر کسی از خدا بترس گناه نمی کند و دوم از هواهای نفسانی فرار کند ،هوای نفس انسان ها را خواهد کشت،همان کسانی که جلوی امام علی(ع) و امام حسین (ع)ایستادند از هواهای نفسانی خود اطاعت می کردند.

جباری تاکید کرد: همه ما وظیفه داریم از فرامین مقام معظم رهبری پیروی کنیم چراکه تنها راه آسیب نرسیدن به کشور و انقلاب اسلامی اطاعت از ولایت فقیه است.

امام جمعه بهشهر در خصوص برخی موضع گیری های اخیر در مسائل سوریه گفت : مگر آمریکا و اسرائیل را نمی شناسید. چرا حرفی می زنید که آن ها خوششان بیاید. مگر جنایت های آن ها را نمی دانید.

خطیب نماز جمعه بهشهر با اشاره به اینکه اگر یک قدم عقب نشینی کنیم دشمن 10 قدم جلو می آید تاکید کرد: دشمن با نزدیک شدن ما ، دوست نمی شود،چراکه دشمنان ما از لحاظ ایدئولوژیک و عقیدتی با ما دشمنی دارند به همین دلیل فتوای قتل مارا توسط سلفی ها صادر می کنند.

امام جمعه بهشهر تصریح کرد: مواضع نظام از جانب مقام معظم رهبری به دنیا منتشر می شود. نباید خلاف مواضع مقام معظم رهبری و  نظام  در قبال کشور های اسلامی و سوریه موضع گرفت. ما نگران مسلمانان بویژه مسلمان مصر ، بحرین و سوریه هستیم.

حضرت آیت الله جباری در ادامه ی خطبه های دوم به مسئولین و مردم توصیه کردند که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت و انقلاب شما آسیب نرسد و ما در دفاع از ولایت فقیه با هیچکس و شخصیتی معامله نکرده ایم. 

  

دیدگاه شما در مورد : نباید خلاف مواضع رهبری موضع گرفت

نباید خلاف مواضع رهبری موضع گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر