صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فرماندار: 9 مرکز رسمی درمان و ترک اعتیاد در بهشهر مشغول فعالیت است

فرماندار بهشهر گفت : 9 مرکز رسمی درمان و ترک اعتیاد در بهشهر مشغول فعالیت برای پاک کردن افراد آلوده به مواد خانمان سوز و ویران گر مخدر هستند .

کد خبر : 25540

تاریخ انتشار : 28/03/1394 - 12:39


فرماندار: 9 مرکز رسمی درمان و ترک اعتیاد در بهشهر مشغول فعالیت است

به گزارش خط امید بهشهر، محمدتقی نورزاد در همایش کار آفرینان و بهبود یافتگان شرق مازندران که در سالن بصیرت این شهر برگزار شد اظهار کرد : تبعات این معضل در جامعه تمام نشدنی است و دستگاهها باید در حوزه مبارزه با مواد مخدر مسوولانه تر و مصصمم تر فعالیت کنند.

وی بیان کرد : یکی از اقدامات موثری که پس از پایان دوره درمان معتادان در بهشهر انجام می شود، پیگیری برای حل مشکلات شخصی تا حد امکان است که از این طریق می توان زمینه برای بازگشت دوباره این افراد به سمت استفاده از مواد مخدر را کاهش داد. 

فرماندار بهشهر افزود : بیشترین ناهنجاریهای جامعه در میان معتادان است که باید با پیشگیری، درمان و مقابله، از گسترش دامنه نفوذ و آسیب های ناشی از مواد مخدر کاست.

وی ادامه داد : ساماندهی این معضل خانمانسوز فقط با تلاش یک اداره و ارگان موثر و کارگشا نیست و همکاری و هماهنگی دستگاهها برای ساماندهی معتادان خیابانی ضروری است.

وی به شیوه های جدید خرید و فروش مواد مخدر و مواد صنعتی اشاره و خاطر نشان کرد: در حال حاضر مواد مخدر با کاربری های جدید ارائه می شود که باید خانواده ها و جوانان را از این روش ها آگاه و مطلع کرد .

فرماندار بهشهر با تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: جوانان با حضور در مراسم معنوی و مساجد در ایام ماه مبارک رمضان می توانند خود را در مقابل توطئه های دشمن بیمه کنند.

نورزاد با اشاره به اهداف شوم دشمنان در براندازی خانواده اشاره کرد و گفت: دشمنان ایران اسلامی با کاهش هزینه مصرف اعتیاد، جوانان عزیزمان را مورد هدف قرار داده اند.

وی ایجاد اشتغال و حمایت از بهبود یافتگان را در اولویت دانست و گفت: باید بهبود یافتگان در کلاس های مختلف کارآفرینی، حرفه آموزی، صنعتی و آموزش زندگی شرکت کرده و برای زندگی خود برنامه ریزی نمایند تا بتوانند در جامعه ظهور و پرورش مطلوبی داشته باشند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : فرماندار: 9 مرکز رسمی درمان و ترک اعتیاد در بهشهر مشغول فعالیت است

فرماندار: 9 مرکز رسمی درمان و ترک اعتیاد در بهشهر مشغول فعالیت است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر