صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده خانه مطبوعات شرق مازندران به مرکزیت بهشهر منصوب شد

نمایندگان خانه مطبوعات در شهرستان‌های مازندران مشخص شدند

در حکمی از سوی مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، نمایندگان خانه مطبوعات استان در شهرستان‌های مازندران مشخص شدند.

کد خبر : 25539

تاریخ انتشار : 28/03/1394 - 12:36


نمایندگان خانه مطبوعات در شهرستان‌های مازندران مشخص شدند

به گزارش خط امید بهشهر، براساس احکام‌ جداگانه از سوی مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، نمایندگان خانه مطبوعات در شهرستان‌‌های مرکزی مازندران مناطق یک و دو، شرق مازندران، غرب مازندران و آمل مشخص شدند.
بر اساس حکم صادره از سوی مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، علی یوسف‌نیا درزی به‌عنوان مسئول نمایندگی خانه مطبوعات در شهرستان‌های مرکزی مازندران با محوریت شهرستان بابل منصوب شد.
به موجب این حکم، مسئولیت ساماندهی، شناسایی و تهیه بانک اطلاعات اصحاب رسانه در شهرستان‌های بابل، بابلسر و فریدونکنار برعهده نامبرده است.
همچنین در حکم دیگری از سوی مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، میثم محسنی کوتنایی به عنوان مسئول نمایندگی خانه مطبوعات در شرق مازندران منصوب تا مسئولیت ساماندهی، شناسایی و تهیه بانک اطلاعات اصحاب رسانه در شهرستان‌های نکا، بهشهر و گلوگاه را عهده دار شود.
علی عزیزکمالی نیز در حکمی از سوی مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، مسئولیت ساماندهی، شناسایی و تهیه بانک اطلاعات اصحاب رسانه شهرستان آمل را عهده دار شده است.
بر اساس حکم مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران، سیده فریبا حسینی در سمت مسئول نمایندگی خانه مطبوعات مازندران با محوریت شهرستان چالوس منصوب شد.
وی, مسئولیت ساماندهی، شناسایی و تهیه بانک اطلاعات اصحاب رسانه در شهرستان‌های محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس، تنکابن، عباس آباد، کلاردشت و رامسر را عهده دار شده است.
همچنین در حکمی حسین خانی اینچه به عنوان مشاور مدیرعامل خانه مطبوعات و مسئول نمایندگی آن خانه در شهرستان‌های مرکزی مازندران منطقه یک با محوریت شهرستان قائم‌شهر منصوب شده است.
مسئولیت ساماندهی، شناسایی و تهیه بانک اطلاعات اصحاب رسانه در شهرستان‌های قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ برعهده خانی محول شده است.
مسئولیت ساماندهی، شناسایی و تهیه بانک اطلاعات اصحاب رسانه شهرستان ساری مرکز مازندران و شهرستان میاندورود بر عهده مدیرعامل خانه مطبوعات استان خواهد بود.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : نمایندگان خانه مطبوعات در شهرستان‌های مازندران مشخص شدند

نمایندگان خانه مطبوعات در شهرستان‌های مازندران مشخص شدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر