صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران:

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر معارفه شد

مراسم معارفه مسعود فلاح به عنوان رئيس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران برگزار شد.

کد خبر : 25471

تاریخ انتشار : 26/03/1394 - 22:17


رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر معارفه شد

به گزارش خبرنگار خط امید، آيين توديع و معارفه روسای جديد و گذشته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و هیئت همراه در سالن فرهنگی و هنری بصیرت این شهرستان برگزار و مسعود فلاح به عنوان رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر معرفی شد .

 

احد جاودانی در این مراسم با تاکید بر اینکه فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر نیازمند تخصص است گفت: مديريت فرهنگی و هنری از سخت‌ترين و ظريف‌ترين مديريت‌ها است که مدير بايد با نهايت دقت با هنرمند رفتار کند چراکه هنرمندان از افراد تاثيرگذار و جريان ساز جامعه به شمار می آیند.

 

وی اظهار داشت: سرعت پیشرفت علم، فرهنگ و هنر به اندازه‌ای زیاد است که تا دستورالعمل آن را بنویسیم، برنامه‌های جدیدی در این حوزه‌ها بوجود می‌آید و ما همچنان عقب هستیم و بايد در اين رابطه تلاش کنيم.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه متاسفانه تا امروز مدير فرهنگی تربيت نکرديم تاکید کرد: اگر مديری فرهنگ، هنر و رسانه را نشناسد، نمی‌تواند مديريت فرهنگی یک شهرستان را بر عهده بگیرد در همین راستا سعی کردیم شخصی را از بدنه وزارت ارشاد، به عنوان مدیر اداره بهشهر معرفی کنیم.

 

به گزارش خط امید، علی اصغر باباکوهی اشرفی که کارمند صدا و سیمای مرکز مازندران است مدت چهار سال به عنوان مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر فعالیت کرد که در انتهای این مراسم از سوی فرمانداری بهشهر یادبودی به وی اهدا شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر معارفه شد

رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر معارفه شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر