صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پیام 175 شهید غواص به مردان سیاسی

175 شهید غواص عملیات کربلای چهار #_پیامی_آورده_اند ، همان عملیاتی که آمریکایی‌ها اطلاعاتش را به عراق لو دادند و باعث قلع و قمع شدن جوانان ما در این عملیات شدند.

کد خبر : 25275

تاریخ انتشار : 25/03/1394 - 21:11


پیام 175 شهید غواص به مردان سیاسی

خط امید، #_پیامی_آورده_اند، هشتک محبوب و پر بازدید فضای مجازی این روزها که باعث شد روابط مجازی کاربران اینترنت، با یک حس مشترک و عجیب تبدیل به روابطی واقعی از جنس عشق شود.


از نظرگاه کلام شیعی، رحمت الهی، به معنای افاضه خیر بر نیازمندان و فرودستان و دستگیری از آنان است، و خداوند چه زیبا رحمت بی منهای خود را بر نیازمندانش نازل کرد، درست در زمانی که بر خلاف توصیه امام امت بر همدلی و همزبانی، سیاسیون جامعه در حال تسویه حساب‌های حزبی هستند.

 

چند روزی است که در شبکه های اجتماعی، خبری از ناسزا گویی، بداخلاقی و تهمت‌های سیاسی نیست، دعواها و اختلاف نظرهای سیاسی که شدت یافتنش نگران کننده بود در بین #_پیامی_آورده_اند گم شد، حامیان چپ و راست جامعه همزبان شدند.

 

با یکدیگر همزبان و همدل شدند و از قهرمانان واقعی که با دستان بسته از آرمان‌های امام، انقلاب و جامعه اسلامی خود دفاع کردند نوشتند، آنقدری همزبان و همدل، از این 175 شهید نوشتند که گویا هیچ گاه با هم بد اخلاقی سیاسی نداشتند.

 

درست است، واقعا #_پیامی_آورده_اند، پیام استقامت ایستادگی مقابل دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب اسلامی ایران، که بین المللی شدن آن کابوس روزهای دشمن شده است و با هر دست آویزی به دنبال زمین زدن پرچم انقلاب هستند.

 

و اما پیام این شهدا تنها برای مردم جامعه نبود هرچند مردم به خوبی این پیام را دریافت و حق شناسی کردند، که پیامی بس مهم‌تر برای خواص جامعه به همراه داشت آنهم در بهبهه مذاکرات و نشست و برخواست کردن با به اصطلاح کدخدای جهان...  

 

175شهید غواص عملیات کربلای چهار #_پیامی_آورده_اند ، همان عملیاتی که آمریکایی‌ها اطلاعاتش را به عراق لو دادند و باعث قلع و قمع شدن جوانان ما در این عملیات شدند.

 

شاید و حتما پیام این شهدا به سرداران دیپلماسی و سربازان انقلاب است، که حواسشان باشد با کسی در حال مذاکره هستند که باعث شهادت و تکه تکه شدن آن‌ها شده است، با کسی در حال مذاکره هستند که در سال 88 نوچه سربازان ایرانی وطن فروش خود را برای براندازی این انقلاب، به کوچه خیابان‌های تهران ریختند.

 

با کسی در حال مذاکره هستند که سخت‌ترین و غیر انسانی‌ترین تحریم‌ها را علیه اعتقادات و باورهای مردم ایران به راه انداختند.

 

#_پیامی_آورده_اند، که ما دستانمان بسته شد تا شما با دستان باز، از این انقلاب، رهبری‌اش و حق مردمش دفاع کنید...

 

و کاش مردان سیاسی کشور قدر این همزبانی و همدلی حاکم در جامعه را بدانند و دوباره به خاطر منافع حزبی خود هوچی گری‌های سیاسی راه نیاندازند...

 

#_پیامی_آورده_اند...

  

  

دیدگاه شما در مورد : پیام 175 شهید غواص به مردان سیاسی

پیام 175 شهید غواص به مردان سیاسی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر