صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رفع مشکلات مردم در اولویت باشد نه موارد منطقه‌ای و سلیقه‌ای

استاندار مازندران گفت: نباید موارد سلیقه‌ای و منطقه‌ای در کارها دخالت داده شده و رفع مشکل مردم در اولویت قرار نگیرد.

کد خبر : 25260

تاریخ انتشار : 25/03/1394 - 12:20


رفع مشکلات مردم در اولویت باشد نه موارد منطقه‌ای و سلیقه‌ای

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح صبح امروز در همایش شهروند، شهرداری و قانون که در باشگاه برق ساری برگزار شد، اظهار کرد: 24 خرداد سالروز حماسه باشکوه مردم ایران پای صندوق‌های رأی بود.

وی با بیان اینکه حقوق شهروندی دارای جایگاه با اهمیتی است، افزود: حقوق شهروندی زمانی محقق می‌شود که مردم بتوانند از امکانات مختلف در عرصه اقتصادی، سیاسی و مدنی جایگاه داشته باشند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه مازندران با دیگر استان‌ها متفاوت است، گفت: ضمن اینکه دارای شهروندان مقیم هستیم، مازندران استانی است که چندبرابر جمعیت استان، گردشگر در آن حضور دارد و توجه به این بخش هم باید لحاظ شود.

این مسئول با بیان اینکه امروز در کشورهای پیشرفته که مشکلات را رفع کرده‌اند، بازهم به‌دنبال این هستند که ارتباط و نزدیکی بیشتری با مردم داشته باشند، تصریح کرد: با وجود قوانینی که سال‌ها در کشور حاکم است برای شهروندان، زمینه لازم را نداریم، بررسی آسیب‌ها باید صورت گیرد چون در انجام فعالیت‌ها با آسیب‌هایی دست به گریبان هستیم.

فلاح با اشاره به اینکه مجریان تلاش دارند مشکلات را بررسی کنند و ناظران هم بر اساس جایگاهی که دارند به وظیفه خود بپردازند، ادامه داد: اگر بخواهیم به‌صورت انتزاعی با مسائل برخورد کنیم شاهد همین مسائل هستیم که در جامعه جاری است و اتفاق خوشایندی نیست چون کالبد فیزیکی شهرها شرایط مناسبی ندارد.

وی با بیان اینکه هم‎دلی و هم‎زبانی را به شکل مناسب داریم، خاطرنشان کرد: در این جلسات باید بی‌پروا مسائل و مشکلات مطرح شود تا بتوانیم مشکلاتی که در عرصه‌های مختلف اجرایی داریم، رفع شود.

استاندار مازندران یادآور شد: مردم زمانی با ما هم‎دل و هم‌زبان می‌شوند که بتوانیم مشکلات‌شان را رفع کنیم و تا مشکلات به‎صورت منطقی رفع نشود، این مسائل باقی می‌ماند.

این مسئول با بیان اینکه شوراها حلقه اتصال مردم و شهرداری‌ها هستند، اضافه کرد: شوراها چون از مشکلات مردم مطلع هستند، باید در راستای کاهش این مسائل تلاش کنند و نباید موارد سلیقه‌ای و منطقه‌ای در کارها دخالت داده شده و رفع مشکل مردم در اولویت قرار نگیرد.

فلاح با اشاره به اینکه تقاضا داریم از فرصت به وجود آمده حداکثر بهره‌برداری صورت گیرد، گفت: فرصت مغتنمی است که دستگاه قضایی به‌عنوان مشاور عالم و امین در راستای کاهش مشکلات، ورود پیدا کند هرچند که دستگاه قضایی در این زمینه تلاش‌هایی دارد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : رفع مشکلات مردم در اولویت باشد نه موارد منطقه‌ای و سلیقه‌ای

رفع مشکلات مردم در اولویت باشد نه موارد منطقه‌ای و سلیقه‌ای

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر