صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرمربی تیم ملی فوتسال تاجیکستان در گفتگو با خط امید:

تیم فوتسال شهدای بهشهر، حریف خوبی بود/ در بهشهر احساس غربت نکردیم

این بازی‌ها یک ارزیابی برای بازیکنانی بود که به تیم ملی دعوت کردم، تیم شهدای بهشهر هم حریف خوبی بود و دروازه بان خیلی خوبی هم داشت.

کد خبر : 25126

تاریخ انتشار : 24/03/1394 - 12:00


تیم فوتسال شهدای بهشهر، حریف خوبی بود/ در بهشهر احساس غربت نکردیم

حسین شریف‌اف در گفتگو با خبرنگار خط امید اظهار داشت: من در شهرهای زیادی از ایران مانند مشهد، تهران، آمل و ... حضور داشتم اما بهشهر از همه شهرها مناسب‌تر است آب و هوای این منطقه مانند کشور تاجیکستان است، خیلی مهمان‌نواز هستند و اصلا احساس غربت نکردیم.

 

وی افزود: بازیکنان تیم ما در این اردو تجربه بین المللی کسب کردند و در کنار معقوله فوتبال نحوه رفتار و برخورد را یاد می‌گیرند و تجربه خوبی برای بازیکنان جوان ما شد.

 

سرمربی تیم ملی فوتسال تاجیکستان با بیان اینکه ایران یکی از تیم‌های پیشرفته در فوتسال آسیا است گفت: ما سیستم‌های بازی که در کشور تاجیکستان می خواهیم پیاده کنیم در این اردو و این تمرینات کامل کردیم.

 

شریف‌اف هدف از بازی‌های تدارکی را آمادگی برای حضور در بازی‌های انتخابی رقابت‌های جام آسیا دانست و افزود: بازی با تیم شهدای بهشهر دوستانه و خیریه بود و هرچند سالن مسابقه استاندارد نبود اما توانستیم تاکتیک‌های خود را پیاده کنیم و بازیکنان خود را آنالیز کنیم.

 

وی در پایان گفت: این بازی‌ها یک ارزیابی برای بازیکنانی بود که به تیم ملی دعوت کردم، تیم شهدای بهشهر هم حریف خوبی بود و دروازه بان خیلی خوبی هم داشت. 

  

دیدگاه شما در مورد : تیم فوتسال شهدای بهشهر، حریف خوبی بود/ در بهشهر احساس غربت نکردیم

تیم فوتسال شهدای بهشهر، حریف خوبی بود/ در بهشهر احساس غربت نکردیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر