صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر مطرح کرد:

اولویت نخست با پروژه‌های نیمه تمام درسال جدید

شهردار بهشهرگفت: الویت نخست در سال جدید اتمام پروژه‌های نیمه تمام است.

کد خبر : 25063

تاریخ انتشار : 23/03/1394 - 20:04


اولویت نخست با پروژه‌های نیمه تمام درسال جدید

به گزارش خبرنگار خط امید، حمید آزموده در اولین نشست شورای اداری درون سازمانی شهرداری بهشهر با تاکید بر اینکه شهرداری بهشهر با کمبود نیرو وکارشناس مرتبط در اجرا و نظارت از پروژه‌های عمرانی روبرو است گفت: باید از تمامی ظرفیت‌ها به منظور توسعه پروژه‌ها استفاده کرده و با دقت بیشتری پیگیری کنیم .

 

وی بر اولویت نخست پروژه‌های نیمه تمام درسال جدید اشاره و تاکید کرد: اعتبارات ومنابع مالی باید بدرستی مدیریت شده و در پروژه‌ایی اجرا وتعریف شود که اجرای آن یک ضرورت‌ است و مسئولان مرتبط نیز نظارت مستقیم را اعمال داشته و آنرا به دیگران نسپارند.

 

شهردار بهشهر با بیان اینکه درآمدهای پایدارهزینه ماندگار را برای شهر بدنبال دارد ادامه داد: در سال گذشته نگران تحقق بودجه بودیم که در نتیجه به فضل الهی و عزم مدیران ومسئولان واحد این بودجه تامین شد.

 

حمیدآزموده اجرای مباحث فرهنگی را یکی از رسالت‌های شهرداری عنوان و تصریح کرد: فرهنگ زیرساخت توسعه همه جانبه است و بیت‌الغزل تمام شاخص‌های پیشرفت به شمارمی‌آید به همین دلیل باید به مباحث فرهنگی توجه و اهتمام ویژه‌ای شود.

 

وی افزود: فرهنگ شهروندی تغییر رفتارشهروندان برای رسیدن به یک شهر ایده‌آل است و این تحقق نخواهد یافت مگر با ارتقائ فرهنگ شهروندان در نگه داری از اموال عمومی و مبلمان شهری که در شهر اجرا می‌شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اولویت نخست با پروژه‌های نیمه تمام درسال جدید

اولویت نخست با پروژه‌های نیمه تمام درسال جدید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر