صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی - مشهد

ملی‌پوشان آزاد و فرنگی مشخص شدند/مازندرانی‌ها 6 وزن از 16 وزن را تصاحب کردند

فینال رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم‌های ملی جمعه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس با معرفی نفرات برتر برگزار شد.

کد خبر : 25020

تاریخ انتشار : 23/03/1394 - 11:54


ملی‌پوشان آزاد و فرنگی مشخص شدند/مازندرانی‌ها 6 وزن از 16 وزن را تصاحب کردند

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در رقابت‌های جهانی 2015 لاس وگاس و مرحله نخست کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل روزهای 21 و 22 خردادماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها اسامی نفرات برتر اوزان مختلف به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- حسن رحیمی 2- رضا اطری

61 کیلوگرم: 1- بهنام احسان پور (مازندران) 2- آرش دنگسرکی

65 کیلوگرم: 1- سید احمد محمدی (مازندران) 2- علی اصغر جبلی

70 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- مهدی تقوی

74 کیلوگرم: 1- علیرضا قاسمی 2- عزت اله اکبری

86 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی 2- میثم مصطفی جوکار

97 کیلوگرم: 1- رضا یزدانی (مازندران) 2- عباس طحان

125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی 2- جعفر شمس ناتری

کشتی فرنگی:

59 کیلوگرم: 1- محسن حاجی پور (مازندران) 2- عبدالمحمد پاپی

66 کیلوگرم: 1- مهدی زیدوند 2- محمدعلی گرایی

71 کیلوگرم: 1- افشین بیابانگرد 2- فرشاد بلفکه

75 کیلوگرم: 1- سعید عبدولی 2- رسول گرمسیری

80 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان 2- یوسف اخباری

85 کیلوگرم: 1- حبیب اخلاقی 2- حسین نوری

98 کیلوگرم: 1- قاسم رضایی (مازندران) 2- مهدی علیاری

130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری 2- بشیر باباجان زاده


نتایج رقابت های فینال به شرح زیر است:

فینال دوم وزن 98 کیلوگرم فرنگی: قاسم رضایی - مهدی عیاری (علیاری به دلیل پزشکی شرکت نکرد و رضایی نفر برتر این وزن شد)

فینال اول وزن 66 کیلوگرم فرنگی: مهدی زیدوند - محمدعلی گرایی (برنده گرایی با نتیجه 2 بر صفر)

فینال اول وزن 65 کیلوگرم آزاد: سید احمد محمدی - علی اصغر جبلی (برنده محمدی با نتیجه 7 بر صفر)

فینال اول وزن 59 کیلوگرم فرنگی: عبدالمحمد پاپی - محسن حاجی پور (برنده حاجی پور با نتیجه 5 بر 3)

فینال اول وزن 70 کیلوگرم آزاد : حسن یزدانی - مهدی تقوی (برنده یزدانی با نتیجه 6 بر 4)

فینال اول وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی: بشیر باباجان زاده - مهدی نوری (برنده باباجان زاده با نتیجه 2 بر صفر)

فینال دوم وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد: حسن رحیمی - رضا اطری (برنده حسن رحیمی با نتیجه 6 بر صفر- رحیمی نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 71 کیلوگرم کشتی فرنگی: فرشاد بلفکه - افشین بیابانگرد (برنده بلفکه با نتیجه 4 بر 3)

فینال دوم وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی: رسول گرمسیری - سعید عبدولی (برنده عبدولی با نتیجه 4 بر صفر- عبدولی نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 80 کیلوگرم کشتی فرنگی: یوسف قادریان- یوسف اخباری (برنده قادریان با نتیجه 7 بر صفر و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد: آرش دنگسرکی- بهنام احسان پور (برنده دنگسرکی با نتیجه 6 بر 4) 

فینال دوم وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد: عزت اله اکبری - علیرضا قاسمی (برنده 8 بر 4 قاسمی و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد: علیرضا کریمی- میثم مصطفی جوکار (برنده 4 بر 3 کریمی و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 85 کیلوگرم کشتی فرنگی: حبیب اله اخلاقی- حسین نوری (برنده 3 بر 2 اخلاقی و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد: عباس طحان - رضا یزدانی (برنده 11بر 6 رضا یزدانی و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد: جعفر شمس ناتری - پرویز هادی (برنده 4 بر 2 هادی و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 59 کیلوگرم کشتی فرنگی: عبدالمحمد پاپی - محسن حاجی پور (برنده 4 بر صفر ضربه فنی حاجی پور و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد: سید احمد محمدی - علی اصغر جبلی (برنده 12 بر 2 سید احمد محمدی و نفر برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 66 کیلوگرم کشتی فرنگی: مهدی زیدوند - محمدعلی گرایی (برنده زیدوند با نتیجه 9 بر صفر)

فینال دوم وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد: حسن یزدانی - مهدی تقوی (تقوی حاضر نشد - یزدانی عنوان برتر این وزن شد)

فینال دوم وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی: بشیر باباجان زاده - مهدی نوری (برنده نوری با نتیجه 4 بر 2)

فینال سوم وزن 71 کیلوگرم کشتی فرنگی: فرشاد بلفکه - افشین بیابانگرد (یزنده بیابانگرد با نتیجه 14 و بر 3 و نفر برتر این وزن شد)

فینال سوم وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد: آرش دنگسرکی - بهنام احسان پور (برنده احسان پور با نتیجه 3 بر صفر و نفر برتر این وزن شد)

فینال سوم وزن 66 کیلوگرم کشتی فرنگی: مهدی زیدوند - محمدعلی گرایی (برنده زیدوند با نتیجه 6 بر 2 ضربه فنی و نفر برتر این وزن شد)

فینال سوم وزن 130 کیلوگرم کشتی فرنگی: بشیر باباجان زاده - مهدی نوری (نوری با نتیجه 3 بر 2 برنده و نفر برتر این وزن شد)


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : ملی‌پوشان آزاد و فرنگی مشخص شدند/مازندرانی‌ها 6 وزن از 16 وزن را تصاحب کردند

ملی‌پوشان آزاد و فرنگی مشخص شدند/مازندرانی‌ها 6 وزن از 16 وزن را تصاحب کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر