صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

علت استعفای مدیر مدرسه «شریعتی» در «قائمشهر»+عکس

از اداره تقاضای مجوز نمودم اما چون تقاضای این چانب مورد موافقت اداره محترم قرار نگرفت، ناچار بدینوسیله از شغل خود در اداره آموزش و پرورش استعفا می نمایم.

کد خبر : 24984

تاریخ انتشار : 23/03/1394 - 11:59


علت استعفای مدیر مدرسه «شریعتی» در «قائمشهر»+عکس

به گزارش خط امید بهشهر، «شعبان فکوری جویباری» در «جویبار»(استان مازندران») متولد شد. وی در سال 1347 شمسی، به استخدام «آموزش و پرورش» و کسوت معلمی درآمد. وی که پیش از پیروزی انقلاب، طعم بازداشت و آزارهای رژیم طاغوت را به دلیل گرایشات مذهبی و سیاسی خود چشیده بود، پس از پیروزی نهضت نیز،در زمره‌ی فعال ترین عناصر فرهنگی و سیاسی مازندران درآمد. او در سال 1360 شمسی، احساس کرد به حضور وی در جبهه های جنگ نیاز بیشتری وجود دارد. به همین منظور، از «اداره ی آموزش و پرورش قائمشهر» درخواست مرخصی دراز مدت نمود که با آن مخالفت شد. به این ترتیب، «آقای مدیر» تصمیم سرنوشت ساز خود را گرفت و از سابقه‌ی کاری 13 ساله خود چشم پوشی نمود و استعفا نامه‌ی خود را به این شرح تقدیم مسئولان امر نمود:

بسمه تعالی
اداره محترم آموزش و پرورش منطقه قائمشهر احتراما چون به فرمان امام، مسئله جنگ با کفار بعثی و در حقیقت جنگ با کفر جهانی به سرکردگی آمریکا یک مسئله اصلی می باشد، و از طرفی فرمان اخیر امام مبنی بر شرکت مسلمانان در این جنگ، این جانب شعبان فکوری فرزند محمد ابراهیم، دارنده  شناسنامه شماره 22 حوزه قائمشهر مدیر مدرسه راهنمایی تحصیلی دکتر علی شریعتی،  جهت اعزام به جبهه از اداره تقاضای مجوز نمودم اما چون تقاضای این چانب مورد موافقت اداره محترم قرار نگرفت، ناچار بدینوسیله از شغل خود در اداره آموزش و پرورش استعفا می نمایم.
شعبان فکوری
1360/9/29

«شعبان فکوری جویباری» به تاریخ 12 تیر ماه 1365 شمسی، در عملیات «کربلای 1» بال در بال ملائک گشود.


منبع : مشرق

Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin