صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در حاشیه اردوی تیم ملی تاجیکستان؛

شکست تیم ملی فوتسال تاجیکستان مقابل شهدای بهشهر

تیم فوتسال شهدای بهشهر با نتیجه پنج بر دو تیم ملی فوتسال تاجیکستان را شکست داد.

کد خبر : 24970

تاریخ انتشار : 21/03/1394 - 22:58


شکست تیم ملی فوتسال تاجیکستان مقابل شهدای بهشهر

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید، تیم ملی فوتسال تاجیکستان در حاشیه اردوی یک هفته‌ای در بهشهر عصر امروز دیداری خیریه با تیم باشگاه شهدای بهشهر برگزار و در نهایت، این بازی را با نتیجه پنج بر دو واگذار کرد.

این بازی با استقبال 1500 نفری تماشاگران در سالن تازه تاسیس شهید هاشمی‌نژاد شهرستان بهشهر برگزار شد که بهنام کریمی، عارف بلوکی، مازیار امیرخانلو و مسعود حمیدی برای تیم شهدای بهشهر گل‌‌زنی کردند.

 

در این دیدار که با هدف کمک به زندانیان و کودکان سرطانی برگزار شد، آرسن فرمانبیکف بازیکن تیم ملی تاجیکستان نیز توانست دو بار دروازه علی سازگار گلر تیم شهدای بهشهر را باز کند.

 

محمد رویانیان مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس، مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی، نورزاد فرماندار این شهرستان، و پیشکسوتان و چهره های مطرح فوتبال کشورهمچون بهزاد داداش‌زاده، حسن خانمحمدی، رضا جباری، کیانوش رحمتی، سعید نعیم‌آبادی، جواد حسن‌زاده، کاظم سید علیخانی، حمید جاسمیان و... از نزدیک این بازی را تماشا کردند.

 

به گزارش خط امید، بین دو نیمه نیز از مهرداد طهماسبی دروازه‌بان بهشهری تیم صبا و علی رهنما بازیکن بهشهری تیم ملی فوتسال تقدیر شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : شکست تیم ملی فوتسال تاجیکستان مقابل شهدای بهشهر

شکست تیم ملی فوتسال تاجیکستان مقابل شهدای بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر