صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ساختمان قدیم اداره آموزش و پرورش بهشهر تبدیل به موزه می شود

رییس اداره آموزش و پرورش بهشهر گفت : ساختمان قدیم این اداره که از بناهای متعلق به دوران پهلوی است ، تبدیل به موزه می شود .

کد خبر : 24969

تاریخ انتشار : 21/03/1394 - 21:09


ساختمان قدیم اداره آموزش و پرورش بهشهر تبدیل به موزه می شود

به گزارش خط امید بهشهر، ' قربانعلی اصغری ' روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش بهشهر که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد اظهار کرد : این طرح پس از انجام مرمت های اصولی و انجام برخی تغییرات در این ساختمان به اجرا در خواهد آمد . 

وی بیان کرد : جمع آوری عکس های قدیمی متعلق به فرهنگیان ، معلمان و دانش آموزان بهشهری ، گرد آوری دستاوردها و کتاب های تالیف شده فرهنگیان و مانند آن ، از جمله اهداف راه اندازی این موزه است .

رییس اداره آموزش و پرورش بهشهر در ادامه به برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده اشاره کرد و گفت : یکی از اهداف مورد نظر شورای آموزش و پرورش برای سال تحصیلی آینده ، تصمیم گیری در مورد قیمت سرویس مدارس است . 

اصغری ادامه داد : در سال تحصیلی قبل ، هر دانش آموز 430 هزار ریال برای سرویس مدرسه پرداخت می کرد که با اعلام سازمان حمل و نقل بهشهر این مبلغ برای سال تحصیلی آینده بین 25 تا 30 درصد افزایش خواهد یافت . 

وی گفت : پرداخت مبلغ 430 هزار ریالی سال گذشته برای بسیاری از دانش آموزان دشوار بود که انتظار می رود با درایت مسوولان شهرستانی از افزایش آن جلوگیری شود . 

رییس اداره آموزش و پرورش بهشهر بیان کرد : بدون شک این افزایش قیمت موجب ایجاد نارضایتی فراوان در خانواده ها شده و تبعات فراوانی برای شهرستان خواهد داشت . 

اصغری به آغاز دوره های آموزشی برای والدین دانش آموزان ابتدایی مدارس شهرستان اشاره کرد و گفت : یکی از خلاهای مهم دستگاه آموزش و پرورش شهرستان ، ارتباط اندک خانواده ها با مدارس و سیستم آموزشی و تربیتی بود . 

وی اظهار کرد:خانواده ها گمان می کنند حل تمام مشکلات آموزشی و تربیتی فرزندان بر عهده آموزش و پرورش است که تلاش می کنیم این دیدگاه اشتباه را با برگزاری دوره های آموزشی برطرف کنیم . 

رییس اداره آموزش و پرورش بهشهر به راه اندازی مجتمع مسکونی 250 واحدی مسکن مهر بهشهر اشاره کرد و گفت : یکی از مهمترین کمبودهای این مجتمع ، نبود مدرسه به خصوص در مقطع ابتدایی است . 

اصغری ادامه داد: بی توجهی به ساخت مدرسه در هنگام راه اندازی این مجتمع موجب شد ، مدارس اطراف این مجتمع مسکونی با تعداد فراوانی از دانش آموزان مواجه شده و موجب ایجاد اخلال در ارائه خدمات آموزشی به آن ها شود .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : ساختمان قدیم اداره آموزش و پرورش بهشهر تبدیل به موزه می شود

ساختمان قدیم اداره آموزش و پرورش بهشهر تبدیل به موزه می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر