صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس دانشگاه علمی کاربردی بهشهردر جمع نخبگان جوان:

نخبگان در هر دولتی باید نخبه بمانند / پیشرفت هر کشور را اندیشمندان آن جامعه رقم می زنند

رییس دانشگاه علمی کاربردی بهشهر اظهار داشت: پیشرفت هر کشور را اندیشمندان آن جامعه رقم می‌زنند پس باید نگاه ویژه‌ای به نخبگان یک جامعه داشت.

کد خبر : 24933

تاریخ انتشار : 21/03/1394 - 13:11


نخبگان در هر دولتی باید نخبه بمانند / پیشرفت هر کشور را اندیشمندان آن جامعه رقم می زنند

به گزارش خبرنگار خط امید، ظهر امروز چهارشنبه، نشست صمیمی نخبگان جوان شهرستان بهشهر در رشته‌های مختلف علمی،ورزشی و فرهنگی به همت دفتر مشاور جوان فرماندار بهشهر در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

 

دکترقربان اسلامی در این نشست با اشاره به نقش نخبگان در جامعه گفت: در تمام دنیا به این نتیجه رسیدند که پیشرفت هر کشور را اندیشمندان آن جامعه رقم می‌زنند پس باید نگاه ویژه‌ای به نخبگان یک جامعه داشت.

 

وی با بیان اینکه حفظ کرامت، بیشترین اهمیت را برای نخبگان دارد ادامه داد: نخبه باید جایگاه و کرامت خود را در هر شرایطی احساس بکند، و ما تلاشمان بر این است که نخبگان در هر دولتی باید نخبه بمانند.

 

رییس دانشگاه علمی کاربردی بهشهر تصریح کرد: گاها مشاهده می کنیم 300 واحد تجاری در یک شهرمی سازند امام یک پارکینگ برای این مجتمع طراحی نمی‌کنند که امروز ما شاهد ترافیک و کمبود جای پارک خودرو در سطح شهرستان هستیم و این نشان می دهد که از نظرات نخبگان در طراحی شهری استفاده نمی شود.

 

اسلامی به اهداف این نشست اشاره کرد و افزود: ایجاد کارآفرینی، شرکت دادن نخبگان در کارهای اجرایی، تبادل افکار و تجارب میان نخبگان، بهره مندی از پیشنهادات و تعامل میان نخبگان از اهداف اصلی این نشست‌ها است.

 

وی تاکید کرد: در ایام نزدیک به انتخابات هستیم و ممکن است افرادی به دنبال بهره برداری از این مجمع باشند که انتظار می‌رود با مدیریت درست برگزار کنندگان این نشست‌ و خود نخبگان از بهره برداری‌های احتمالی جلوگیری شود.

 

به گزارش خط امید، در ادامه این نشست فعالان حوزه های مختلف علمی، ورزشی و فرهنگی به ارائه پیشنهاد برای پیشرفت شهرستان بهشهر پرداختند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : نخبگان در هر دولتی باید نخبه بمانند / پیشرفت هر کشور را اندیشمندان آن جامعه رقم می زنند

نخبگان در هر دولتی باید نخبه بمانند / پیشرفت هر کشور را اندیشمندان آن جامعه رقم می زنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر