صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سیاسی‎کاری‎های زیردستان ربیع همچنان ادامه دارد

ممکن است تلاش‌های سیاسی در استان مدت کوتاهی را برای چسیبدن به میز و صندلی موثر باشد، ولی این مردم هستند که در نهایت تعیین می‌کنند چه کسی بماند و چه کسی برود.

کد خبر : 24894

تاریخ انتشار : 20/03/1394 - 10:15


سیاسی‎کاری‎های زیردستان ربیع همچنان ادامه دارد

به گزارش خط امید بهشهر، در حالی که ربیع فلاح استاندار مازندران حزبش را در استان فقط کار و تلاش معرفی کرد و بارها و بارها اعلام کرد که برای توسعه مازندران نیاز به کار و تلاش داریم، برخی از نیروهای تحت امر وی ظاهراً دقت نظری در فرامین مسئول بالادستی نداشته و تلاش دارند که با سیاسی‌کاری زمینه تدوام فعالیت خویش را در استان ادامه دهند.

سیاسی‌کاری در مازندران در حال حاضر که بسیاری از جوانان این استان برای پیدا کردن کار دچار مشکل هستند، ترافیک رنجی برای مردم است، زباله از سروکول مردم بالا می‌رود، شاهد حضور نابه‌سمان کارگران ساختمانی در سطح معابر هستیم، اوضاع دریا نامناسب است، گرانی مشکلاتی را برای مردم به‌وجود آورد، فعالیت بسیاری از واحدهای تولیدی مازندران چندان مناسب نیست، توسعه گردشگری چرخش می‌لنگد، بسیاری از راه‌های استان دچار مشکل است، سمی مهلک محسوب می‌شود ولی این موضوع چندان مورد توجه مسئولان و متولیان قرار نمی‌گیرد.

برخی‌ها در استان فکر می‌کنند که برای بقا و تداوم فعالیت خویش باید دست به دامان افراد سیاسی بزنند، ممکن است تلاش‌های سیاسی در استان مدت کوتاهی را برای چسیبدن به میز و صندلی موثر باشد، ولی این مردم هستند که در نهایت تعیین می‌کنند چه کسی بماند و چه کسی برود.

لابی‌گری برای توسعه اشتغال، جذب سرمایه‌گذار، جذب اعتبار برای استان و شهرستان از اقداماتی است که مورد تایید بسیاری است، ولی کلا افرادی که علاقه‌مند به صندلی مدیریتی هستند، تنها به لابی‌گری سیاسی روی آورده و تلاش دارند که با حضور در محافل مختلف سیاسی خودشان را مراد و مرید دولت قرار داده تا شاید چند صباحی بتوانند در مسند مدیریت باقی بمانند.

طرح‌های نیمه‌تمام، پروژه‌هایی که از عمر مدیریتی بسیاری از آنها فراتر رفته و سر به فلک کشید ولی ظاهراً برخی‌ها چسبیدند به صندلی و ماندن در پست مدیریتی را به مطالبات مردم ترجیح دادند و تلاش دارند تا در هر صورت حاضر باشند.

عمر این دولت نیز مانند سایر دولت‌های پیشین به‎سر خواهد آمد، بهتر است حداقل باقیات صالحاتی برای خودمان به‎جای بگذاریم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : سیاسی‎کاری‎های زیردستان ربیع همچنان ادامه دارد

سیاسی‎کاری‎های زیردستان ربیع همچنان ادامه دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر