صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر عامل باشگاه شهدا در گفت و گو با خط امید:

برگزاری بازی خیریه بین تیم فوتسال شهدای بهشهر و تیم ملی تاجیکستان

مدیر عامل باشگاه شهدا بهشهر گفت:بازی خیریه فوتسال بین تیم ملی تاجیکستان و تیم فوتسال شهدای بهشهر ساعت 17 روز پنج شنبه در سالن شهید هاشمی نژاد برگزار می شود.

کد خبر : 24827

تاریخ انتشار : 19/03/1394 - 13:10


برگزاری بازی خیریه بین تیم فوتسال شهدای بهشهر و تیم ملی تاجیکستان

حسین سازگار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر اظهار داشت: بازی دوستانه فوتسال بین تیم شهدای بهشهر و تیم ملی کشور تاجیکستان برگزار می شود که کلیه درآمد حاصل از این بازی، به انجمن کودکان سرطانی و انجمن حمایت از زندانیان بهشهر پرداخت می شود.


وی افزود: برای تماشاگران بلیط هایی با قیمت پایه 3000 تومان تحت عنوان هدیه ی ورزشی تدارک دیده شده در حالی که ورزش دوستان بهشهر می توانند تا با هزینه ای کمتز از قیمت پایه و یا حتی بیشتر از آن به سبب کمک در این امر خداپسندانه، بلیط تهیه نموده و این بازی را تماشا کنند.


مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهدا ادامه داد: از پیشکسوتان فوتبال و شخصیت‌های ورزشی همچون محمد رویانیان،‌‌ علی رعدی، علی پروین, حسین شمس، بهروز سلطانی، مرتضی فنونی زاده، ضیاء عربشاهی، حمید جاسمیان، رضا جباری، جواد کاظمیان، محد نوری، مهرداد کفشگری و محمد عباس زاده دعوت شده است.

 

سازگار اضافه کرد: در جریان این بازی که ساعت 17 روز پنج شنبه در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد برگزار می شود، از ستارگان فوتبال و فوتسال شهرستان همچون علی رهنما، مهرداد طهماسبی و حمید رضا ره‌انجام نیز تجلیل و تقدیر می‌شود.
 
به گزارش خط امید، قضاوت این بازی را محمود نصیرلو، برترین داور لیگ برتر فوتسال ایران و مدرس داوری فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و علی کلبادی، داور اسبق لیگ برتر فوتیال ایران را بر عهده دارند. 

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری بازی خیریه بین تیم فوتسال شهدای بهشهر و تیم ملی تاجیکستان

برگزاری بازی خیریه بین تیم فوتسال شهدای بهشهر و تیم ملی تاجیکستان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر