صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران

تولید و اشتغال دو محور راهبردی برای مراکز فنی و حرفه‌ای تلقی شود

استاندار مازندران در جمع مديران آموزشكده هاي فني و حرفه اي مازندران گفت : مراكز فني و حرفه اي در خط مقدم اشتغال زايي و توليد هستند.

کد خبر : 24767

تاریخ انتشار : 19/03/1394 - 10:28


تولید و اشتغال دو محور راهبردی برای مراکز فنی و حرفه‌ای تلقی شود

به گزارش خط امید بهشهر، دكتر ربيع فلاح در جمع مديران آموزشكده هاي فني و حرفه اي مازندران با اشاره به تربيت تكنسين در مراكز فني و حرفه‌اي گفت : مراكز فني و حرفه‌اي با كارآفريني و مهارت‌آموزي مي‌توانند نقش مهمي در توسعه اشتغال مازندران و رشد مشاغل خانگي داشته باشند.

وي با تاكيد بر این نکته که توانمندسازي دانشجويان دانشكده‌هاي فني و حرفه‌اي يك ضرروت است و انتظار داريم تا رابطه دانشگاه و صنعت توسعه يابد و فارغ التحصيلان از آموخته‌هاي خود در صنعت استفاده کنند، افزود: اكثر فارغ التحصيلان فني و حرفه‌اي جذب بازار كار مي‌شوند و دانشگاه‌ها در كارآفريني نقشي اساسي و مهم دارند.

استاندار مازندران تاكيد كرد : براي توسعه مراكز فني و حرفه‌اي بايد از مشاركت همه بخش‌ها بويژه ظرفيت خيرين نيز استفاده كرد.

وي در پايان از مديران دانشكده هاي فني و حرفه اي استان خواست تا با ايجاد مراكز رشد از ظرفيت اعتباري اين بخش براي توسعه فعاليتهاي كاربردي بهره مند شوند.

در اين نشست نماينده استاني دانشكده‌هاي فني و حرفه‌اي مازندران گزارشي از فعاليت‌ها و اقدامات دانشكده‌ها در استان ارائه کرد و گفت : در استان مازندران 13856 دانشجو در دانشكده‌هاي فني و حرفه‌اي مشغول تحصيل هستند.

در اين نشست همچنين تعدادي از مديران دانشكده‌ها به بيان انتظارات و مشكلات پرداختند.

 


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تولید و اشتغال دو محور راهبردی برای مراکز فنی و حرفه‌ای تلقی شود

تولید و اشتغال دو محور راهبردی برای مراکز فنی و حرفه‌ای تلقی شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر