صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرمربی تیم ملی فوتسال تاجیکستان:

اردوی بهشهر،اولین گام آماده سازی تیم تاجیکستان در رقابت های آسیایی است

سرمربی تیم ملی فوتسال تاجیکستان گفت:برپایی اردوی یک هفته ای دربهشهر، اولین گام برای آماده سازی تیم تاجیکستان برای حضوری پرقدرت در رقابت های قهرمانی آسیا است .

کد خبر : 24752

تاریخ انتشار : 19/03/1394 - 09:53


اردوی بهشهر،اولین گام آماده سازی تیم تاجیکستان در رقابت های آسیایی است

به گزارش خط امید بهشهر، حسین شریف اف روزسه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : در مدت زمان برگزاری این اردوی یک هفته ای ، دو مسابقه دوستانه با تیم های آمل و بهشهر برگزار می کنیم و امیدواریم در این بازی ها بتوانیم نقاط ضعف و قوت تیم خود را شناسایی کنیم . 

وی بیان کرد : بر اساس برنامه ریزی انجام شده ، تا پیش از برگزاری مرحله اول رقابت های قهرمانی آسیا ، برگزاری 10 بازی تدارکاتی را در دستور کار قرار داده ایم که برگزاری اردوی بهشهر و انجام دو مسابقه ، بخشی از این برنامه ریزی است . 

سرمربی تیم ملی فوتسال تاجیکستان افزود : پس از این دیدارها،برگزاری مسابقه با تیم ملی روسیه و چند تیم مطرح دیگر در دستور کار قرار و امیدواریم تا شش ماه آینده و فرا رسیدن زمان آغاز رقابت های آسیایی ، تیمی منسجم را روانه مسابقات کنیم . 

وی به شرایط فوتسال این کشور اشاره کرد و گفت : پیش از این ، تیم ملی فوتسال تاجیکستان متشکل از بازیکنان فوتبالی و فوتسالی بود اما از مدتی پیش ، این دو رشته به طور کامل از یکدیگر تفکیک شده و تیم فعلی ، اولین تیم تشکیل شده از بازیکنان کاملا فوتسالی است . 

شریف اف ادامه داد : فاصله زیادی با تیم های برتر آسیا داریم اما تلاش می کنیم این فاصله ها را با برنامه ریزی مناسب تر ، حضور در دوره های پیشرفته آموزش مربیگری و همچنین شناسایی چهره های مستعد فوتسال این کشور کاهش دهیم . 

اردوی یک هفته ای تیم ملی فوتسال تاجیکستان از روز دوشنبه در بهشهر آغاز شد . 

این تیم تمرینات آماده سازی خود را از دیروز در سالن ورزشی شهید هاشمی نژاد بهشهر آغاز کردند .

تیم ملی فوتسال تاجیکستان عصر امروز در آمل به مصاف منختب این شهر می رود و پس از آن روز پنجشنبه با تیم شهدای این شهر دیدار خواهد کرد . 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : اردوی بهشهر،اولین گام آماده سازی تیم تاجیکستان در رقابت های آسیایی است

اردوی بهشهر،اولین گام آماده سازی تیم تاجیکستان در رقابت های آسیایی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر