صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وعده چندباره سفر رئیس جمهور به مازندران/دلیل نیامدن روحانی چیست؟

اظهار نظر سخنگوی دولت نشان می‌دهد که مسئولان استان برنامه مدونی برای حضور رئیس جمهور در استان آماده نکردند.

کد خبر : 24749

تاریخ انتشار : 19/03/1394 - 09:44


وعده چندباره سفر رئیس جمهور به مازندران/دلیل نیامدن روحانی چیست؟

به گزارش خط امید بهشهر، در فصول مختلف سال 93، مسئولان استان چندین بار از سفر رئیس جمهور در آینده‌ای نزدیک به مازندران خبر داده بودند، آخرین بار هم استاندار مازندران سفر روحانی به مازندران را اردیبهشت ماه اعلام کرده بود اما با گذشت اردیبهشت و گذر از نیمه خرداد، خبری از رئیس جمهور نشد.

گلایه نیامدن رئیس جمهور به مازندران در سفر چند روز قبل سخنگوی دولت به استان توسط آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه مطرح شده بود؛ پاسخ محمدباقر نوبخت هم حاوی نکاتی بود که نیاز است مسئولان استانی نسبت به اجرای آن اقدام کنند.

سخنگوی دولت با بیان اینکه مسئولان از پیگیری پروژه‌های قطره‌چکانی در استان خودداری کنند، افزود: مسئولان به‌دنبال پیگیری برای بودجه پروژه‌های بزرگ ملی باید باشند.

وی با بیان اینکه برنامه ششم توسعه تا چند ماه آینده تدوین می‌شود، خاطرنشان کرد: باید مسئولان استان بر اساس نیازهای مهم مازندران نسبت به تهیه قانونمند برنامه ششم توسعه مازندران اقدام کنند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه اسناد پیش‌نویس برنامه ششم توسعه استان‌ها توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها تدوین می‌شود، اضافه کرد: تهیه طرح‌ها و پروژه‌ها بر اساس آمایش سرزمینی باید باشد.

اظهار نظر سخنگوی دولت نشان می‌دهد که مسئولان استان برنامه مدونی برای حضور رئیس جمهور در استان آماده نکردند، پیگیری برای پروژه‌های قطره‌چکانی، پیگیری نکردن بودجه‌ یا پروژه ملی بزرگ، نداشتن برنامه مدون برای استان در برنامه ششم توسعه، نداشتن طرح و پروژه بر اساس آمایش سرزمینی، از مهم‌ترین مواردی است که سخنگوی دولت با زبان بی‌زبانی مطرح کرد که امید است مسئولان استانی نسبت به رفع این مشکلات و نیز پیگیری اعتبارات کلان، اقدام کنند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : وعده چندباره سفر رئیس جمهور به مازندران/دلیل نیامدن روحانی چیست؟

وعده چندباره سفر رئیس جمهور به مازندران/دلیل نیامدن روحانی چیست؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر