صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دانش آموز بهشهری به 3 بیمار جانی تازه بخشید

مسوول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهشهر گفت : اعضای بدن دانش آموز 13 ساله بهشهری ، جانی تازه به 3 بیمار نیازمند بخشید .

کد خبر : 24685

تاریخ انتشار : 18/03/1394 - 19:59


دانش آموز بهشهری به 3 بیمار جانی تازه بخشید

به گزارش خط امید بهشهر، 'سیدحسن نبوی ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد :قلب و دو کلیه 'حمیده ابراهیمی ' دانش آموز بهشهری که هنگام عبور از عرض خیابان دچار سانحه و مرگ مغزی شده ، با رضایت خانواده اش به بیماران نیازمند اهدا شد . 

وی بیان کرد : بر اثر سانحه دلخراش هفته گذشته در جاده سراسری بهشهر به گلوگاه ، این دانش آموز بهشهری پس از برخورد با اتومبیل و سطح آسفالت ، دچار مرگ مغزی شد .

مسوول روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بهشهر افزود : پس از تایید مرگ مغزی این دانش آموز توسط تیم پزشکی با رضایت خانواده وی، قلب و کلیه های وی جداسازی شد.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر نیز در پیامی ضمن تسلیت درگذشت این دانش آموز، از ایثار و فداکاری والدین 'حمیده ابراهیمی' قدردانی کرد.

' قربانعلی اصغری' در این پیام افزوده است: او در بهار جوانی همچون گلی ناشکفته پرپر شد اما شکوه ایثار و فداکاری شما و اهدای اعضای او به همنوعان نیازمند زندگی دوباره بخشید که به مصداق کلام الهی، همچون جان بخشیدن به جامعه بشری است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : دانش آموز بهشهری به 3 بیمار جانی تازه بخشید

دانش آموز بهشهری به 3 بیمار جانی تازه بخشید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر