صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حجت الاسلام جباری:

تامين دستگاه «ام آر آی» نياز مهم بيمارستان امام بهشهر است

امام جمعه بهشهر گفت: تامين دستگاه ام آر آی از نيازهای مهم و اساسی بيمارستان امام بهشهر است که اميدواريم با تامين منابع توسط مسئولان اين مهم برای شهرستان انجام و مشکلات اين بخش رفع شود.

کد خبر : 24642

تاریخ انتشار : 18/03/1394 - 12:19


تامين دستگاه «ام آر آی» نياز مهم بيمارستان امام بهشهر است

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام سيدعربعلی جباری، يکشنبه شب دربازديد از بيمارستان امام خمينی(ره) بهشهر و عيادت از بيماران که با همراهی شهردار بهشهر و اعضای شورای شهر برگزار شد اظهار داشت: ارائه مناسب خدمات بهداشت و درمان از مسائل مهمی است که بايد در شهرستان امکانات لازم مهيا باشد تا شهروندان برای انجام معاينات و آزمايشات مختلف مجبور به مراجعه به شهرهای اطراف نباشند.

وی گفت: همه ما مسئول ارائه خدمت به مردم در حوزه وظيفه خود هستيم و لذا بايد با ارائه بهترين خدمات، ضمن رفع مشکلات و معضلات، رضايتمندی مردم را از نظام افزايش دهيم.

امام جمعه بهشهر همچنين در اين بازدید سرزده و عیادت از بیماران به بررسی معضلات و مشکلات موجود دربیمارستان و بیماران بستری شده پرداخت و اظهار داشت: خدمات خوبی در حوزه بهداشت و درمان در حال انجام است که اميدواريم با افزايش اين خدمات همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند تلاش شود تا بيماران غير از درد بيماری، درد ديگری نداشته باشند.

رئيس بيمارستان امام خمينی(ره) بهشهر نيز در اين بازديد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد اين بيمارستان با اشاره به خريد دستگاه جديد سی تی اسکن برای اين بيمارستان افزود: خريد دستگاه جديد سی تي اسکن از نيازهای ضروری اين بيمارستان است که با توجه به بودجه ۲۰ ميليارد ريالی برای خريد آن، از توان مجموعه شهرستانی خارج است و نيازمند ورود بخش خصوصی و خيران در اين راستا هستيم.

اسلام بابانژاد با اشاره به قدمت بيش از ۷۰ ساله بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر گفت: این بیمارستان اكنون علی رغم دارا بودن و وجود برخی از مشكلات، به دلیل ارائه خدمات مناسب و با كیفیت از جمله بیمارستانهای درجه یك استان مازندران است كه در فضای ۵ هزارمتر مربعی خدمات مناسبی ارائه می كند.

وی افزود: تعميرات و بازسازی برخی از قسمت های اين بيمارستان با توجه به تاکيد رئيس علوم پزشکي مازندران بر هتلينگ بيمارستان در دستور کار است که با انجام آن، شرايط قابل قبولی در بيمارستان برای بيماران و همراهان فراهم شده است.

بابانژاد گفت: ارتقای هتلینگ بیمارستان به منظور افزیش رضایتمندی بیماران در طرح تحول نظام سلامت پیش بینی شده است که بهسازی تخت، دیوارها، دربها، تجهیزات پزشکی، رنگ آمیزی فضای داخلی وبیرونی بیمارستان، تعویض سنگ فرشها، سیستم گرمایشی  وسرمایشی، سرویس های بهداشتی و سایر امکانات رفاهی این بیمارستان به تدريج در تمام فضای بيمارستان انجام می شود.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : تامين دستگاه «ام آر آی» نياز مهم بيمارستان امام بهشهر است

تامين دستگاه «ام آر آی» نياز مهم بيمارستان امام بهشهر است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر