صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اجرای عملیات روکش آسفالت محور بهشهر - گلوگاه

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از اجرای عملیات روکش آسفالت محور بهشهر _ گلوگاه بطول 9/5 کیلومتر خبر داد.

کد خبر : 24641

تاریخ انتشار : 18/03/1394 - 12:17


اجرای عملیات روکش آسفالت محور بهشهر - گلوگاه

به گزارش خط امید بهشهر، روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، حسین عرفانی گفت: راه ساخته شده و تحت بهره برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی ، حجم رفت و آمد ، بارهای وارده و مشخصات فنی و اجرائی اولیه، نیاز به نگهداری و رفع خرابی داشته بنابراین ضرورت دارد با آغاز بهره برداری از هر راهی عملیات نگهداری نیز بصورت مستمر در تمام مدت به انجام رسد تا ضمن افزایش عمر راه از متلاشی شدن و خرابی زودرس آن جلوگیری شود.

وی با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت محور بهشهر – گلوگاه خاطر نشان ساخت : با توجه به تردد زائران امام رضا (ع) و حجم بالای ترافیک ، عملیات مذکور به طول 9/5 کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال به اجرا در آمد.

وی ادامه داد : موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جویبار نیز از ایمن سازی محورهای ارتباطی این شهرستان با هدف افزایش ضریب ایمنی در قالب روکش آسفالت ، خط کشی و نصب انواع علائم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران محسن قادری ضمن اعلام این خبر گفت : یکی از اهداف راه و شهرسازی استان ایمن سازی محورها جهت تامین سلامت کاربران جاده ای می باشد.

وی در خصوص ایمن سازی محورهای تحت پوشش این اداره اظهار داشت : روکش آسفالت و اجرای خط کشی ، نصب علائم و تابلوهای ایمنی ، نصب چراغ های چشمک زن ، لکه گیری ، آشکار سازی نقاط پرحادثه با نصب علائم فسفری ، پاکسازی و زیبا سازی حریم راهها ، جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز تنها بخشی از اقدامات و فعالیتهای ایمنی این اداره در سطح محور های ارتباطی جویبار است.

وی تصریح کرد : نصب چراغ های راهنمایی در محورهای سه راهی میارکلا ، کفشگر کلا ، انار مرز ، رنگ ریزمحله ، چهار راه شیب آبندان از جمله اقدامات ایمن سازی این اداره بوده است.

قادری ادامه داد : نصب نیوجرسی در منطقه شیب آبندان ، نصب تابلو و علائم ایمنی در محورهای لپوصحرا ، شاهین خزر ، قائمشهر _ جویبار از دیگر اقدامات این اداره است.

گفتنی است اداره راه و شهرسازی شهرستان جویبار 264 کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی را تحت پوشش دارد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای عملیات روکش آسفالت محور بهشهر - گلوگاه

اجرای عملیات روکش آسفالت محور بهشهر - گلوگاه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر