صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

امام جمعه بهشهر: توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی در جامعه ضروری است

امام جمعه بهشهر گفت : یکی از اقدامات بسیار مهمی که می تواند موجب رشد و رونق بیشتر فرهنگ در جامعه شود، توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی است .

کد خبر : 24640

تاریخ انتشار : 18/03/1394 - 12:02


امام جمعه بهشهر: توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی در جامعه ضروری است

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام سیدعربعلی جباری روز یکشنبه در دیدار با رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر اظهار کرد : به رغم تلاش های فراوانی که برای رونق و توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتابخوانی در جامعه انجام شد، تعداد افرادی که به طور مداوم کتاب می خوانند بسیار اندک است .

وی بیان کرد : مسوولین رواج این فرهنگ در جامعه بیش از همه بر عهده خطبا،مداحان و زمامداران فرهنگ اجتماعی است که مردم را بیش از پیش با کتاب مانوس کنند. 

امام جمعه بهشهر افزود : باید به گونه ای مردم را با کتاب نزدیک کرد که در خانه همه مردم یک کتابخانه هر چند با کتاب های اندک وجود داشته باشد و از آن ها به صورت مداوم و همیشگی استفاده شود . 

حجت الاسلام جباری در ادامه به مسوولیت سنگین ادره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت : اگر سبک زندگی مبتنی بر فرهنگ ناب اسلامی در جامعه پیاده نشود، کشور موفق و پویا نخواهد بود.

وی از فرهنگ اسلامی به عنوان سرمایه عظیم کشورهای مسلمان نام برد و گفت: تنها چیزی که انقلاب اسلامی ایران را با مدیریت امام راحل به پیروزی رساند و آن را مستحکم کرد ، پشتوانه فرهنگ اسلامی بود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : امام جمعه بهشهر: توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی در جامعه ضروری است

امام جمعه بهشهر: توسعه هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی در جامعه ضروری است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر