صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر در جلسه شورای مسکن:

متقاضیان مسکن مهر خیابان امام(ره) باید هزینه بیشتری پرداخت کنند

فرماندار بهشهرگفت: امیدواریم پس از برگزاری نشست با پیمانکاران، اختلاف حساب و مابه التفاوت پرداختی توسط متقاضیان به پیمانکاران مسکن مهر حل و فصل شود و مردم متقاعد شوند که با توجه به تورم و گرانی باید مقداری هزینه بیشتر پرداخت کنند.

کد خبر : 24600

تاریخ انتشار : 18/03/1394 - 00:24


متقاضیان مسکن مهر خیابان امام(ره) باید هزینه بیشتری پرداخت کنند

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد در جلسه شورای مسکن شهرستان بهشهر گفت: تلاش‌های فراوانی در مسکن مهر بهشهر انجام شد تا با انجام زیرساخت‌های لازم و ساخت و ساز مناسب، ساختمان‌ها در اسرع وقت به مردم واگذار شود.

 

وی افزود: پروژه 240 واحدی روبروی چیت سازی بهشهر از جمله پروژه‌های مسکن مهر در حال اتمام است و برخی از واحدها نیز به متقاضیان واگذار شده و مابقی نیز باید با جدیت توسط پیمانکار به اتمام برسد.

 

فرماندار بهشهر با تاکید بر انجام تاسیسات روبنایی در شهرک امام نیز گفت: در این پروژه‌ها نیازمند همکاری همه مسئولان هستیم تا با انجام تاسیسات روبنایی پرونده این پروژه‌ها بسته و واگذاری به متقاضیان آغاز شود.

 

نورزاد همچنین با اشاره به افزایش قیمت در برخی از پروژه‌ها گفت: امیدواریم پس از برگزاری نشست با پیمانکاران، اختلاف حساب و مابه التفاوت پرداختی توسط متقاضیان به پیمانکاران مسکن مهر حل و فصل شود و مردم متقاعد شوند که با توجه به تورم و گرانی باید مقداری هزینه بیشتر پرداخت کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : متقاضیان مسکن مهر خیابان امام(ره) باید هزینه بیشتری پرداخت کنند

متقاضیان مسکن مهر خیابان امام(ره) باید هزینه بیشتری پرداخت کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر