صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور در منزل ملی‌پوش کشتی آزاد صورت گرفت:

تقدیر اعضای شورای شهر بهشهر از بهنام احسانپور

اعضای شورای اسلامی وشهردار بهشهر با حضور در منزل بهنام احسان‌پور با قهرمان کشتی ایران دیدار و از افتخار آفرینی‌های وی تقدیر کردند .

کد خبر : 24598

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 19:04


تقدیر اعضای شورای شهر بهشهر از بهنام احسانپور

به گزارش خبرنگار خط امید، حمیدآزموده شهردار و اعضای شورای اسلامی بهشهر با حضور در منزل بهنام احسان‌پور با قهرمان کشتی ایران و عضو برجسته تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی آمریکا و آسیایی قطر دیدار و  از افتخار آفرینی‌های وی تقدیر کردند .

 

حمید آزموده در این دیدار  با بیان اینکه بهشهر دارای سرمایه انسانی مستعدی می‌باشد گفت: این جوانان زمانی می‌توانند ابراز وجود کنند که مسئولین در عرصه‌های مختلف حامی و پشتیبان آنان باشند.

 

وی ادامه داد: ورزش نه تنها جنبه اجتماعی، بلکه جنبه سیاسی هم پیدا کرده است، وقتی پرچم مقدس ایران اسلامی در کشور آمریکا به اهتزاز در آمد، نشان از آن دارد که ورزش قابلیت سیاسی هم دارد.

 

شهردار بهشهر تصریح کرد: بهنام احسان‌پور یکی از ستارگان بی بدیل تیم ملی در رقابت‌های کشتی آمریکا بود که امیدواریم در آینده شاهد اوج گیری این قهرمان در مسابقات پیش رو باشیم.

 

اسفندیار اسدی رییس شورای اسلامی بهشهر نیز در سخنانی با بیان اینکه کیفیت فنی این کشتی گیر بهشهری آنقدر زیاد است که انتظار حضور در رقابت‌های المپیک برزیل، غیرطبیعی نیست گفت: مدال آوری هر ورزشکار بهشهری منجر به ایجاد انگیزه در میان جوانان برای ورود به ورزش شده و گامی موثر در راه کاهش ناهنجاری های اجتماعی است .

  

  

دیدگاه شما در مورد : تقدیر اعضای شورای شهر بهشهر از بهنام احسانپور

تقدیر اعضای شورای شهر بهشهر از بهنام احسانپور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر