صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بهشهر منصوب شد

مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان مازندران طی حکمی مسعود فلاح را رییس جدید اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهشهر منصوب کرد.

کد خبر : 24596

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 20:45


رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بهشهر منصوب شد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام سيدعربعلي جباري، امام جمعه بهشهر امروز(17خرداد) در ديدار معاون قرآن و عترت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران كه به مناسبت معارفه رئيس جديد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي اين شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مسير ارشاد مسير انبياء و اولياي الهي است.

وي با بيان اينكه راه دستيابي به كمال سخت و طاقت فرسا است و راه سقوط آسان، گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامي از ولايت فقيه حرف شنوي دارد كه بايد اين مهم بيش از گذشته احياء شود.
 
حجت الاسلام جباري اضافه كرد: منويات مقام معظم رهبری(دامت بركاته) در حوزه فرهنگ و هنر، سرلوحه امور در فرهنگ و ارشاد اسلامي است. حرف شنوي و اطاعت از ولايت فقيه دو مقوله اي است كه امام حسين(عليه السلام) از امت خود خواستار بودند و راه سعادت آنان در گرو اين مهم است.
 
 وی با اشاره به جايگاه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد در تقويت آموزه هاي ديني در بين نوجوانان و جوانان و مصونيت اين قشر از تهاجم فرهنگي، خاطرنشان كرد: باتوجه به اينكه مسئوليت كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد در هر شهرستان به ادارت تابعه فرهنگ و ارشاد اسلامي تفويض اختيار شده از اينرو مي طلبد مجموعه ارشاد در هر شهر به دنبال تعامل حوزه فرهنگ و هنر كه مورد استقبال نسل جوان است با اين كانون هاي مساجد باشد.
 
 حجت الاسلام جباری با اشاره به منويات رهبري(حفظه الله) درخصوص قرار گرفتن كتاب در سبد خانواده هاي ايراني، تصريح كرد: مديران فرهنگ و ارشاد با تقويت كتابخانه هاي مساجد درصدد ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني در بين اقشار مختلف جامعه باشند.
 
محمد فوقی، معاون قرآن وعترت اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی مازندران نیزاظهار داشت :تغییرات در ارشاداین استان با هدف خدمت رسانی بیشتر به مردم به ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رونق فعالیت های قرآنی و دینی صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه تغییرات در ارشاد براساس نخبه پروری و شایسته سالاری است، خاطرنشان کرد: توجه به اهالی فرهنگ و هنر، رونق و ایجاد جاذبه و تنوع برای همه ذاءقه ها وسلیقه ها رسالت فرهنگ و ارشاداسلامی محسوب می شود.
 
فوقی اضافه کرد: فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جابجایی مدیران تابعه به دنبال کادرسازی نیروهای متعهد و متخصص با بهره گیری از پتانسیل کارکنان این مجموعه است.
 
وی برلزوم توجه به نیازها و علاقه مندی های مخاطب جوان در حوزه فرهنگ و هنر تاکید کرد و گفت:رشد فعالیت های فرهنگی و هنری باید همه جانبه و همراه با شور و شعور، معرفت وشناخت باشد چراکه رشد فعالیت های این حوزه با نگاه کاریکاتوری آسیب زا است.
 
به گزارش شبستان، محمدفوقي معاون قرآن و عترت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي مازندران، علي اصغر باباكوهي رئيس سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي بهشهر و مسعود فلاح رئيس جديد ارشاد امروز17خرداد علاوه بر ديدار با امام جمعه بهشهر با محمدتقی نورزاد فرماندار اين شهرستان نيز ديدار و گفتگو داشتند.

 


منبع : شبستان

 

  

دیدگاه شما در مورد : رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بهشهر منصوب شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بهشهر منصوب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر