صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پس از کلی جاروجنجال ساختگی و بی‌اخلاقی

عذرخواهی معاون رئیس جمهور از استاندار مازندران، ادب‌ورزی افراطیون مازندرانی نیست

افراطیون اصلاح‌طلب عملیات گسترده‌ای علیه استاندار را به راه انداختند که پس از روشن شدن اصل ماجرا و عذرخواهی حجت‌الاسلام مجید انصاری از استاندار مازندران، افراطیون مازندرانی به روی خود نیاورده و انگارنه انگار که ...

کد خبر : 24595

تاریخ انتشار : 17/03/1394 - 20:37


عذرخواهی معاون رئیس جمهور از استاندار مازندران، ادب‌ورزی افراطیون مازندرانی نیست

به گزارش خط امید بهشهر، پیرو تراکم برنامه‌ها و لغو سخنرانی توسط معاون رئیس جمهور در مراسم نکوداشت یاد و خاطره امام و جشن نیمه شعبان در ساری، افراطیون اصلاح‌طلب عملیات گسترده‌ای علیه استاندار را به راه انداختند که پس از روشن شدن اصل ماجرا و عذرخواهی حجت‌الاسلام مجید انصاری از استاندار مازندران، افراطیون مازندرانی به روی خود نیاورده و انگارنه انگار که ...

معاون پارلمانی رئیس جمهور که به دعوت استاندار مازندران برای حضور و سخنرانی در مراسم نکوداشت یاد و خاطره امام و جشن نیمه شعبان در ساری پاسخ مثبت داده بود، بدلیل تراکم برنامه‌های خود موفق به حضور نشد و همین موضوع باعث گردید تا عده‌ای از افراطیون اصلاح‌طلب که همواره عملکرد ربیع فلاح را زیر ذره‌بین خود دارند و هرازگاه به بهانه‌های مختلف، خواستار تغییر او می‌شوند، این بار نیز آسمان و ریسمان کردند و همه کاسه کوزه‌ها را بر سر استاندار مازندران شکاندند.

متعاقب روشن شدن ماجرا و عذرخواهی مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور از ربیع فلاح، که به واسطه تداخل چند برنامه نتوانست خود را به برنامه مازندران برساند، افراطیون اصلاح‌طلب مازندران، که با جارو جنجال خود گوش فلک را کر کرده بودند، اصلاً به روی خود نیاورده، انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده بود و با سکوت و بی‌تفاوتی از کنار خبط آشکار خود عبور کردند.

رسم ادب و برخورداری از حداقل نزاکت اجتماعی ایجاب می‌کرد تا با پی‌بردن به اشتباه فاحش خود، عذرخواهی کرده و حلالیت بطلبند و اگر عذرخواهی معاون رئیس جمهور را به حساب خود می‌گذارند، حداقل بیاموزند تا از این پس، شتاب‌زده قضاوت نکنند و به خاطر یک دستمال، قیصریه را به آتش نکشانند. خدا کند که آموخته باشند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : عذرخواهی معاون رئیس جمهور از استاندار مازندران، ادب‌ورزی افراطیون مازندرانی نیست

عذرخواهی معاون رئیس جمهور از استاندار مازندران، ادب‌ورزی افراطیون مازندرانی نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر